Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 54 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Emma Shapplin Açık Hava Konseri Öncesinde Trump Tower'da sevenleri ile buluşuyor!!! - 23.07.2014Dünya çapında 2 milyon albüm satışı yapan ve altın plak ödülüne layık görülen Emma Shapplin, müzikal kariyerine klasik müzik ile başlayıp sonrasında rock müzik ile yoluna devam etme kararı aldı ve bu iki müziği de kullanarak kendine özel bir tarz geliştirdi. Büyük bir titizlikle albümün her aşamasında bizzat imzası bulunan sanatçı, albümündeki tüm şarkıları ingilizce olarak yazdı ve besteledi. Kendi deyimiyle sert ve mütevazi, güçlü ve olgun ama yine de şiirsel “Dust Of A Dandy” albümünün fotoğraf çalışmalarını ve prodüktörlüğünü de üstlenen güzel sanatçı, Açık Hava’da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak!!!

 

Albüm öncesi “The Lovers” isimli single çalışmasını ve videosunu sevenleri ile buluşturan ve çok beğenilen Emma Shapplin, 2 Ağustos 2014 Cumartesi günü Harbiye Açık Hava’da konser verecek.


http://liveweb.mavi-nota.com/
http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=8&id=169

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020