Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Azerbaycan'dan Türkiye'ye Röya - 06.10.2013Güçlü sesi, özgün yorumu, başarılı sahne performansları ve güzelliğiyle Azerbaycan'ın en ünlü ismi  ve uzun yıllar şarkılarıyla müzik listelerinden inmeyen Röya yeni şarkısı Gemiciler ile Türk hayranlarının karşısına çıkıyor.

 

Geçtiğimiz yıl hazırladığı  Gönder" adlı tek şarkılık single albümüyle Türk müzikseverlerin dikkatini çeken Röya,  uzun bir çalışma döneminden sonra yepyeni bir şarkıyla müzikseverlerle buluşuyor.

 

Röyanın Gemiciler  adını verdiği yeni şarkısının söz ve müziği son dönemin dikkat çeken ismi Eflatuna ait. Düzenlemesinde Erhan Bayrakın olduğu single albüm Poll Production  etiketiyle çıkıyor

 

 

Yeni şarkısı için çektiği teaser ile sosyal medyada bir anda günün konusu haline gelen Röya, Murat Küçükün çektiği klibinde birbirinden yakışıklı 15 model ve 60 kişilik cast ekibi ile birlikte kamera karşısına geçti.

 

Albüm fotoğrafları için de usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz ile birlikte çalışan Röya, şarkısı Gemicilerin yanı sıra iddialı görüntüleriyle de kendinden söz ettirecek.

 

Klibi izlemek için;

http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=10&id=149

 

www.royaofficial.com  

www.facebook.com/RoyaOfficial

www.twitter.com/RoyaOfficial

www.youtube.com/RoyaOfficialCom

www.gplus.to/RoyaOfficial

www.instagram.com/royaofficial

www.myspace.com/royaofficial

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020