Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 33 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İrem Derici'den Geliyor... 'Sevgi Olsun Taştan Olsun' - 02.10.2013Son yılların en farklı ve güçlü seslerinden biri olan İrem Derici, İKİ adını verdiği yeni maxi single albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu.


Farklı sesi ve güçlü yorumuyla dikkatleri çeken
İrem Derici geçtiğimiz kış çıkardığı Bensiz Yapamazsın ardından yaz için özel hazırladığı yeni single'ı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı dinleyicilerine sunmuş ve klibi 10 milyon tık alarak adından sıkça söz ettirmişti.


İ
rem Derici  şimdi de İKİ adını verdiği ve içinde 2 yeni şarkıyla bir de versiyon bulunan maxi single albümüyle müzikseverlerle buluştu. Sevgi Olsun Taştan Olsun isimli şarkısıyla çıkış yapacak İrem Dericinin yeni şarkısının söz ve müziği Hüseyin Boncuka aitken; şarkının düzenlemesi Mustafa Ceceli imzası taşıyor.


İKİnin sürpriz şarkısı Zorun Ne Sevgilim ise gelecek aylarda kliplenecek. Kıpır kıpır şarkının sözleri Gökhan Şahine, müzik ve düzenlemesi ise Emrah Karadumana ait.


GNL etiketiyle piyasada yerini alan maxi singleın ilk klibi de Sevgi Olsun Ta
ştan Olsuna çekildi. 60 kişilik bir ekibin çalışğı klibin yönetmeni Müfit Samık, görüntü yönetmeni ise Veli Kuzlu.


Klip, müzikseverler ile payla
şıldıktan kısa bir süre sonra twitterda trend topic oldu. Hayranları İrem Dericiye klibin sonunda geçen bir cümleyle takılıp beğenilerini sundular.

 

Klibi izlemek için; http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=10&id=146

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020