Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 60 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Geçtiğimiz Nisan ayında yayımladığı ilk solo albümü “Uzaklaşmalıyım” ile müzik dünyasına yepyeni bir soluk getiren MİYA, albümünün ikinci video klibi “Aslında” ile yeniden ekranlardaki yerini alıyor. - 26.09.2013Albümdeki tüm şarkıların olduğu gibi sözü ve müziği yine MİYA’ya ait olan şarkının düzenlemesi, aynı zamanda albümün mix ve mastering’ini de yapan ve yıllardır Tarkan’la yaptığı çalışmalardan tanıdığımız Murat Matthew Erdem’e ait. Yönetmenliğini, Miya’nın logo tasarımını da hazırlayan Sine Özbilge’nin üstlendiği video klip, yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bu günlerde Ayvalık’ın sakin ve huzur dolu ortamında çekildi. Aşkın en saf halini anlatan "Aslında" parçasıyla adeta bütünleşen klipte MİYA da sade görüntüsüyle dikkat çekiyor.

 

Genel olarak toplumsal temalardan oluşan sözler içeren ve yaşadığımız dünyayı sorgulamanın yanı sıra, genel olarak pozitife, iyiye, doğruya doğru bir arayışı ele alan “Uzaklaşmalıyım” albümünün öne çıkan şarkılarından biri olan“Aslında”, video klibiyle bugünden itibaren müzik kanalları ve dijital platformlar aracılığıyla müzik severlerle buluştu.

 

Klibi izlemek için: http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=10&id=142 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020