Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1772




5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler



 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 








Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Aylin Aslım Zeki Müren'le ağlayıp Müzeyyen Senar ile coştu... - 28.08.2013



Geçtiğimiz aylarda Sony Music etiketiyle yayımladığı “Zümrüdüanka” albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Türk Rock müziğinin önde gelen kadın vokallerinden Aylin Aslım albümünün ikinci video klibini “İşte Sana Bir Tango” şarkısına çekti.

 

13 yıllık müzikal kariyerinde sesiyle olduğu kadar başarılı sahne performansı ve yazdığı söz ve bestelerle de büyük beğeni toplayan Aylin Aslım Zümrüdüanka albümünün ilk video klibini Türk rock müziğin başarılı temsilcilerinden Teoman ile düet yaptığı “İki Zavallı Kuşşarkısına çekmiş ve yine müzikseverlerden tam not almıştı. Sanatçı albümünün ikinci video klibini  İşte Sana Bir Tango” şarkısına çekti.

 

Zeki Müren’le ağlayıp ,  Müzeyyen Senar ile coştu... 

Aylin Aslım’ın hepimizin hayatında yer edinen Zeki Müren ve  Müzeyyen Senar’dan ilham alarak yazdığı “İşte Sana Bir Tango” şarkısının video klibi de şarkının ruhuna uygun olarak çekildi. Klip Türk filmlerinden görüntülerle, evin içinde geçmişle günümüzün hesaplaşmasını yapan Aylim Aslım’ın Zeki Müren'le birlikte rol aldığı(!) Türk filmi  görüntülerinden oluşuyor. Salih Singin yönetmenliğinde çekilen klip yaklaşık 18 saatlik bir çalışmanın ardından tamamlandı.

 

İşte Sana Bir Tango” video klibi bugünden itibaren tüm müzik kanallarında ve dijital platformlar aracığıyla müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020