Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Klasik Keyifler (KK) Müzik Festivali'nin beşincisi, 27 Temmuz -11 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek. - 05.07.2013Klasik Keyifler Müzik Derneği tarafından düzenlenen festival, 27-28 Temmuz'da İstanbul'daki dernek merkezindeki seminerlerle başlayacak, 30 Temmuz -11 Agustos'ta Kapadokya'da devam edecek.

 

Festival'de Borusan Quartet, Harrie Starreveld, Joel Bons, Ellen Jewett, Jer? Aji, Kıvanç Tire, Indira Rahmatulla, Javier Lopez Calvo, Marta Gulyas, Calvin Wiersma, Birsen Ulucan, Özcan Ulucan, Çağdaş Özkan, Ayşen Ulucan, Kiya Tabassian, Cem Önertürk, Cellistanbul, KK Festival Orkestrası ve Orhun Orhon yönetiminde Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası sahne alacak.

 

Uçhisar'da bulunan ve Bizans döneminden kalan Bezirhane'de oda müziği konserlerine ev sahipliği yapacak Argos'ta Borusan Quartet, Ulucan Kardeşler, Ellen Jewett, Jerfi Aji'nin aralarında bulunduğu isimler, dinleyicilerle buluşacak. Festivale, Budapeşte Liszt Akademisi'nden Oda Müziği Profesörü Marta Gulyas ve Manhattan Quartet üyelerinden Amerikalı kemancı Cal Wiersma gibi tanınmış sanatçı ve pedagoglar da katılacak.

 

Festivalde, sanatçılar ve yetenekli öğrenciler yine birlikte çalışacak. "Besteciler Kazanı'' atölyesiyle, besteciler ve icracılar arasındaki bağı güçlendirmeyi hedefleyen dernek, Hollanda Sahne Sanatları Derneği'nden aldığı destekle, Amsterdam Nieuw Ensemble'ın başında bulunan Joel Bons'u bestecilik seminerleri için ağırlayacak. Çağdaş flüt repertuarının önde gelen uzmanlarından biri olan Hollandalı flütçü Harrie Starreveld ise bu atölyede Bons'a eşlik edecek.

 

Festivalin finalinde Kavaklıdere MÜZGENDER Derneği'nin desteğiyle Ankara Gençlik Orkestrası KK sanatçılarına katılacak.

http://klasikkeyifler.org/

AA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021