Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Klasik Müzik Enstrümanları Konuşuyor Projesi - 25.04.2012“Kültür Kâşifleri Gençlik Gurubu” tarafından İzmir’in Bayraklı ilçesinde gerçekleştirilen “Klasik Müzik Enstrümanları Konuşuyor” adlı proje çocukların ve ailelerin büyük ilgisi ile karşılandı.

T.C. Avrupa Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Gençlik Programı kapsamında ve Avrupa Komisyonu tarafından sağlanan hibe ile gerçekleştirilen proje Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ensemble Feverish Music Uluslararası Kültür Ajansı’nın proje ortaklığıyla hayat buldu.

Bayraklı bölgesinde yaşayan, bölgenin coğrafi yapısından dolayı şehir merkezinden uzakta kalan, imkânları kısıtlı ve bir kısmı da bedensel engelli olan ilköğretim öğrencileri, proje sayesinde çok değişik faaliyetlere katıldılar. Şehrin merkezine, senfoni, opera ve konser salonlarına uzak kalan bu öğrenciler, proje kapsamında klasik müzik ve enstrümanlar hakkında yapılan sunumları dinleyerek, çok çeşitli sanat faaliyetleri yaparak, açıklamalı bir klasik müzik konseri izleyerek ve enstrümanların yapıldığı atölyeyi ziyaret ederek klasik müzik ve klasik müzik enstrümanları hakkında bilgilendiler.

“Kültür Kâşifleri Gençlik Gurubu” lideri Onur Tevfik Yümlü, proje ile Bayraklı bölgesindeki öğrencilere ulaştıklarını, öğrencilerin yapılan etkinliklerden büyük keyif aldığını ve klasik müzik hakkında bilgi dağarcıklarının genişlediğini belirtti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021