Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gümüşlük’te festival Gülsin Onay’la sona eriyor. - 17.09.20118. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay’ın 17 Eylül Cumartesi akşamı saat 21:30’da Eklisia’da, Denizbank’ın etkinlik sponsorluğuyla vereceği konserle sona eriyor.

 

Türkiye’nin en uzun soluklu festivali

Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi yine birbirinden değerli sanatçıları, klasik müzikseverlerle bir araya getirdi. İki buçuk ay gibi uzun bir süreye yayılan 26 konser ve gösteriyle Türkiye’nin ve dünyanın en kapsamlı, en uzun soluklu festivalleri arasında yer alan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, sanata kattığı artı değerin yanında kültür turizmi için de yörede önemli bir yer teşkil etti.

 

6 Temmuz Çarşamba günü, tarihi mekan Eklisia’da verilen açılış kokteyliyle kapılarını açan 8. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, klasik müzikseverlerin yoğun talepleri üzerine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Devlet Sanatçımız Piyanist Gülsin Onay konseriyle son bulacak.

 

Gülsin Onay’dan “Ayışığı Sonatı”

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gümüşlük Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen 8. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin kapanış konserinde Piyanist Gülsin Onay, programın ilk yarısında Beethoven’ın “Ayışığı’ Sonat no 14 Op 27, no 2” ve Debussy’nin “İmages Livre II” adlı eserlerini seslendirecek. Sanatçı, gecenin ikinci yarısında, B. Bartok’tan, “Sketches”; A.A. Saygun’dan, “Sonatine”; F. Chopin’den “Nocturne fa diyez minor op 48, no 2” ve yine F. Chopin’den “Polonez La Bemol Majör, Op. 53” başlıklı eserleri seslendirecek. Konserin etkinlik sponsorluğunu ise Denizbank üstlenecek.

 

Sponsorlar

8. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’ne bu yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gümüşlük Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Belediyesi ana sponsor olarak destek veriyor.

Ayrıca, Bosch, Salmakis Resort and Spa, Denizbank ve Engel & Voelkers festivalin Etkinlik Sponsorları olarak yer alıyorlar. Festivale sponsorluk yapan diğer kurum ve kuruluşlar ise şöyle: A2  ses, Arion Hotel, Club Hotel Zemda, The Marmara – Bodrum, Amavi – Gümüşlük, Hollanda Kraliyeti’nin Ankara Büyükelçiliği, Çağdaş Peyzaj, Valtur Tatil İşletmeleri, İbak Homes, THY, Yarımada Gazetesi, İge Giysi ve Tasarım, Bebek Güzellik Salonu ve Günbatımı Restaurant.

 

Bilet Satış

Eklisia Gümüşlük 0 507 349 59 68

Biletix – www.biletix.com

 

Bilet fiyatları

25tl – 20tl – 15tl – 10 tl

 

İletişim

0 507 349 59 68

www.gumuslukfestival.org

gumuslukfestival@gmail.com

 

Konserin başlama saati 21:30

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021