Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1772
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Vitus filminin unutulmaz kahramanı ve Beethoven Ring’in Yeni Sahibi TEO, İstanbul Resitalleri Sezon Finalinde! - 01.06.2011Piyano dehası bir çocuğun hayatını anlatan Vitus filmindeki  performansı ile kalpleri fetheden “Harika Çocuk” TEO GHEORGHIU, şimdi  19 yaşında genç bir piyano dehası ve Beethoven Ring’in yeni sahibi  olarak dünya sahnelerinde esiyor. Bu arada iki önemli uluslararası  piyano yarışmasından birincilik ile dönen ve ilk albümünü geçen yıl   dünyanın en saygın plak şirketlerinden Deutsche Grammophon sanatçısı  olma ayrıcalığı ile yayınlayan İsviçre’li TEO GHEORGHIU, İstanbul  Resitalleri 4. Sezon Finali için 9 Haziran Perşembe akşamı 21:00’de  Fulya Sanat Konser Salonunda sahneye çıkacak.

Beethoven'ı dünyada en iyi yorumlayan solist ve orkestra
şeflerine  verilen ve daha önce Gustavo Dudamel, Julia Fischer ve Lisa  Batiashvili gibi dev isimlerin kazandığı 'Beethoven Ring' 2010   yılında  piyanonun genç dehası TEO GHEORGHIU’ya verildi.

Biletler, Biletix’te 100-80-60-50TL.’den satı
şa sunuldu.

Ayrıntılı  bilgi: www.istanbulresitalleri.com
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020