Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

8. Dr.Nejat F. Eczacıbaşı Ulusal Beste Yarışması Şartnamesi Açıklandı - 07.02.2011İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), Kurucu Başkanı Dr. Nejat F. Eczacıbaşı adına düzenlediği Ulusal Beste Yarışması’nın sekizincisi “Bale Müziği” dalında yapılacak. Türk Balesi’ne yeni eserler kazandırmayı ve genç bestecileri bale yapıtı için beste yapmaya özendirmeyi amaçlayan Yarışmanın son katılma tarihi 30 Aralık 2011 Cuma günü saat 17.00 olarak açıklandı.

2012 yılı içinde sonuçlanacak Yarı
şmanın değerlendirmesi önceki yarışmalarda olduğu gibi “Yarışma Konseri” ile yapılacak. Selman Ada (Besteci), Gürer Aykal (Orkestra Şefi), Turgay Erdener (Besteci), Rengim Gökmen (Orkestra Şefi), Hasan Uçarsu’dan (Besteci)oluşan Seçici Kurulun finale bırakacağı üç eser Yarışma Konseri’nde seslendirilecek. Derecelendirme, seçici kurulun, orkestranın ve dinleyicilerin oylarıyla yapılacak. İKSEV, kazanan eserlerin tanınıp sevilebilmesi ve Türk Balesi’ne mâl olabilmesi için yapıtların sahnelenmesini de amaçlıyor.

Dr. Nejat F. Eczacıba
şı Ulusal Beste Yarışması Şartnamesi www.iksev.org, info@iksev.org adreslerinden edinilebilir. 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020