Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Lavta sanatçısı Lynda Sayce ... - 19.01.2011 Bu yıl 06-27 Ocak 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen Akbank Sanat Barok Müzik Günleri kapsamında bu akşam saat 20.00'de İngiltere’nin önemli lavtacılarından biri olan Lynda Sayce sahneye çıkacak

12. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar geni
ş bir aralıkta her boyut ve biçimde lavta ve dönem gitarı üzerine oluşturduğu zengin repertuarıyla tanınan Lynda Sayce, günümüzün en tanınmış Barok topluluklarından Ex Cathedra, King’s Consort ve Musicians of Globe başta olmak üzere pek çok dönem müziği topluluğunun daimi lavtacısı olarak düzenli konserler vermekte, ayrıca kurduğu ve repertuvarını Rönesans lavtası üzerine kendi araştırmaları üzerine oluşturan lavta topluluğu Chordophony’i de yönetiyor.

Sanatçı, Avrupa, Amerika, Güney Amerika ve Japonya ba
şta olmak üzere hemen hemen dünyanın her yerinde televizyon ve radyo programlarına katılmış, ayrıca Early Music, Revised New Grove Dictionary of Music, Apollo gibi saygın sayılı müzik dergi, ansiklopedi ve gazetelerine makaleleri yayınlanmış ve sayısız müzik kitabının basımına editörlük yapmış.

Sanatçı ayrıca 20 Ocak 2010, Per
şembe günü saat 14.00'de gerçekleştireceği masterclass çalışması ile gitar çalmak isteyenlere birebir uygulamalı ders verecek.

www.akbanksanat.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020