Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Strauss Festival Orchestra Vienna İş Sanat'ta - 10.01.2011Orkestranın sanat yönetmenliği görevini de sürdüren Peter Guth yönetiminde sahneye çıkacak olan Viyanalı topluluk, geniş bir operet repertuvarının yanı sıra Ravel, Britten ve Puccini'yi de kapsayan zengin bir opera repertuvarını müzikseverlere sunacak. Tenor Daniel Serafin ve soprano Mara Mastalir'in de performanslarını sergileyeceği Strauss'a dansçılar da eşlik edecek.

Rock'n Roll'un kralı olarak anılan Elvis Presley'in 76. do
ğum günü yarın Olimpia Event Hall'de düzenlenecek parti ile kutlanacak. Türkiye'nin resmi Elvis Fan Kulübü ''Elvis Is In İstanbul Now Official Fan Club'' tarafından düzenlenen gecede, Türkiye'nin Elvis Presley canlandırıcıları Arif Kavaklı, Cihan May ve Melih Şengül, izleyenlere Elvis'in 50, 60 ve 70'li yıllardaki performanslarını, sanatçının yaşadığı döneme uygun olarak bizzat Elvis'in kostümlerini üretenlerden temin edilmiş orijinal kostümlerle canlandıracaklar.

Disco Partizani isimli albümü ile müzik piyasalarında bir anda yükselen Shantel, 8 Ocak'ta Babylon'da bir performans sergileyecek. Goran Bregoviç, Boban Markoviç, The Rootsman ve Fanfare Ciocarlia gibi isimlerin olu
şturduğu setlerle tüm dünyada hayranları bulunan DJ'in vereceği konser uzun süre akıllarda kalacak.

Progresif rock müzi
ğin İsveçli temsilcisi Pain Of Salvation, 9 Ocak'ta Jolly Joker Balans'ta sahne alacak. Daniel Gildenlow tarafından kurulan grup, güçlü ve yoğun gitar tınıları ile geniş vokal yelpazesinin yanı sıra, şarkı sözlerinde işlediği savaşın insan ve aile üzerindeki etkileri ile çevresel sorunlara yaklaşımlarıyla tanınıyor.

Cem Adrian, yakında piyasaya çıkacak 5. stüdyo albümü ''Kayıp Çocuk Masalları''na hazırlık niteli
ği taşıyan konseri ile 12 Ocak'ta Hayal Kahvesi'nde hayranlarıyla buluşacak. Geniş ve etkileyici ses aralığıyla beğeni toplayan Adrian, kendi eserlerinin yanı sıra farklı cover ve yeni albümünden parçaları müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Günümüzün en seçkin oda orkestraları arasında gösterilen The English Concert, 13 Ocak'ta
İş Sanat Kültür Merkezi'nde dinleyicilerinin karşısına çıkacak. Barok ve klasik dönem eserleri ile seçkin bir repertuvara sahip olan orkestranın şefliğini Harry Bicket yaparken, bu eşsiz eserleri ünlü tenor Ian Bostridge seslendirecek.

Aynı gün, Edna Stern, Fulya Sanat'ta, Eclipse, Akbank Sanat'ta, Della Miles, Babylon'da ve Gevende Beyo
ğlu Hayal Kahvesi'nde müzikseverlerle buluşacak.

AA
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020