Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

EDNA STERN piyano 13 Ocak 2011 Perşembe 20:30 FULYA SANAT - 10.01.20112005 yılında yayınlanan ilk albümü ile dikkatleri üzerine çeken sanatçının "Chaconne"adını taşıyan bu albümü "Diapason Découverte" ve "Arte Best CD" ünvanlarınıkazandı. Schumann'ın eserlerini kaydettiği 2. albümü ise 5 Diapason aldı. Bach'ınPrelüd ve Füglerinden oluşan son albümü, 2009 Mart ayında Diapason d’Or ödülünelayık görüldü. Klasik müzik camiasında daha ilk albümleriyle geniş yankılaruyandıran sanatçının bu başarısını, eleştirmenlerin övgü dolu sözleri taçlandırıyor.1977 Brüksel doğumlu Edna Stern müzik eğitimine 6 yaşında başladı. ChapelleMusicale Reine Elisabet'deki eğitiminin ardından Martha Argerich ile Brüksel'de veZimerman ile 4 yıl boyunca Basel'de çalışmalarına devam ederek yorumculuğunun en üst seviyesine ulaştı. Başlıcaları arasında Leon Fleisher'ın da bulunduğu, Alicia deLarrocha, Dmitri Bashkirov ve Andreas Staier isimlerle masterclass çalışmalarınakatıldı.

Sanatçı, Festivals la Roque d'Anthéron, Colmar, MDR, Ludiwigsburg Festsspiele,
Leipzig Bach Festivali ve Piano Jacobin gibi festivallerde sahne alıyor, başlıcalarıarasında Concertgebouw ve Orchestre National de France'ın da bulunduğu theOrchestre de Cannes, the Orchestre National de Belgique, the Flanders Philharmonic,Iena’s Philharmonic, RTL Philharmonic, the Polish Radio Philharmonic, the Beethoven Academy, The Basel Symphonic Orchestra, the Budapest ChamberOrchestra ve the Polish Radio Orchestra gibi orkestralarla çalıyor. Performansları,Radio Musique3, SüdWest Rundfunk, Bayerische Rundfunk, DRS 2, Radio Classiquegibi radyolarda seslendiriliyor. Edna Stern, Paris'e yaşıyor ve aynı zamanda Royal College of London'da hocalık yapıyor.

Yayınlanmı
ş 3 solo albümü bulunan sanatçının, bu yıl Mozart Konçertoları ve Chopinresitalinin kaydedileceği iki yeni albümü daha hazırlanıyor.

Program: Beethoven, Bach, Liszt
Rezervasyon: 0216 556 9800

Saygılarımızla,
İ S T A N B U L R E S İ T A L L E R İ

Biletler: 100-80-60-50TL
biletix.com , Biletix Çağrı Merkezi 216 556 9800 ve Biletix satış noktalarında.
Fotograf: http://www.istanbulrecitals.com/1011/basin/stern.jpg
Ayrıntılı Bilgi: http://www.istanbulresitalleri.com
İletişim: iletisim@istanbulresitalleri.com


PDF bülteni indirmek için a
şağıdaki linki tıklayınız
http://rapidshare.com/files/441700782/EDNASTERNbulten13Ocak.pdf

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020