Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1776
Halen içinde yaşadığımız Pandemi Sürecinde; konser, tiyatro, opera ve bale gibi sanat etkinlikleri devam etmeli midir?

Devam etmelidir.
Devam etmemelidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İnsan ilişkilerine dair bir 'müzikal' - 04.01.2011ODTÜ'de çeşitli bölümlerde okuyan üniversite öğrencilerinin bir araya gelmesiyle oluşan ''ODTÜ The Company Müzikal Topluluğu'' zamanın ve mekanın müziğe yaptığı ev sahipliğini anlatan ''Street'' müzikali ile yarın seyirciyi selamlayacak.

Alınan bilgiye göre, yıl boyunca 3 müzikal yapan topluluk, ilk dönem sonu etkinli
ğiyle sanatseverlerle buluşacak. Genellikle Broadway müzikallerini oynayan topluluk, bu kez grubun yönetmeni Irmak Sancar ve ekibinin derlediği bir müzikalle sahneye çıkacak. ''Street'' adlı İngilizce müzikalde, bir sokakta yaşayan insanların hikayesi anlatılıyor. Herkesin kendi adına bir şey bulabileceği, sorgulayabileceği müzikal, yarın saat 19.00'da ODTÜ Mimarlık Amfisi'nde sahnelenecek.

Topluluk ikinci konserini 5 Ocakta yine aynı yerde gerçekle
ştirecek. ODTÜ The Company Müzikal Topluluğu, orkestra, vokal ve teknik ekip olmak üzere yaklaşık 40 kişiden oluşuyor. Toplulukta, mühendislikten, konservatuvara, felsefeden iktisada çeşitli fakültelerde eğitim gören üniversite öğrencileri yer alıyor. ODTÜ'deki kütüphane ve çarşıdaki stantlardan temin edilebilecek konser biletleri öğrenci 4 TL, tam 6 TL'den satışa sunuluyor.

AA
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020