Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 35 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Müzikal dünyada gelinen son nokta! - 02.11.2010Rocket Man, Your Song ve Candle in the Wind gibi şarkıların yaratıcısı Elton John artık hit şarkı yazma iddiası kalmadığını söyledi. Şarkıcı artık tek başına single da çıkarmayacak.

63 yaşındaki Elton John kuşağının en ünlü bestecilerinden biri ancak artık genç yıldızlarla yarışmak istemiyor. Kendi deyimiyle 'küçük çaplı işler' yapmak isteyen şarkıcı bundan sonra yeni bir single yayınlamayacağını duyurdu.

GQ dergisine röportaj veren John "63 yaşındayım. MTV ya da VH1'da gözükmek istemiyorum. JLS ve Lady Gaga ile yarışamam. Artık 25-26 yaşında değilim, artık pop şarkıları yapamam." dedi.

En son geçtiğimiz ayın başında Amerikalı şarkıcı Leon Russell ile düet şarkılar söylediği The Union albümünü piyasaya sunan ve artık daha az iddialı işler yapmak isteyen şarkıcı sevenlerinin karşısına Amerikan pop müzik grubu Scissor Sisters ile birlikte yapacağı çalışmayla çıkacak.

Söz yazarı Bernie Taupin'le birlikte müzik dünyasının en başarılı ortaklıklarından birine imza atan Elton John'un liste başarısı gösteren 50'den fazla şarkısı ve 250 milyonu aşkın albüm satışı bulunuyor.

NTVMSNBC
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021