Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Elton John, Fas konserini iptal etmiyor - 26.05.2010Dünyaca ünlü İngiliz pop şarkıcı ve bestecisi Elton John, Fas'ın başkenti Rabat'ta yapılacak müzik festivalinde vereceği konseri iptal etmiyor.

Ülkedeki muhafazakar muhalefet partisi yetkilileri, Mika, Sting, Carlos Santana gibi sanatçıların ve grupların da katılacağı 21-29 Mayıs tarihlerindeki müzik festivaline Elton John'un katılmasına, "John'un eşcinselliğiyle övünmesi" yüzünden karşı çıkıyor ve konserin iptal edilmesini istiyor.

İngiliz
Guardian  gazetesinde yer alan habere göre, Fas'ın muhalefetteki PJD partisi yetkilisi Mustafa Ramid, "Fas, bu tür ahlaksızlıklara müsaade etmeyecek, gençlerin etkilenmesine izin vermeyecek Müslüman bir ülkedir. Hükümetten, festivale katılacak sanatçılar listesinden eşcinselliğiyle övünen bu adamı, pardon adam dememeliyim şahısı çıkarmasını istedik." ifadelerini kullandı.

Festivalin organizatörleri ise, "Elton John'un, dünyanın en iyi sanatçılarından biri olduğunu ve bu nedenle festivale çağrıldığını" söyledi.

Gazete, Elton John'un benzer protestolardan dolayı 18 Mayıs'ta Mısır'da vereceği konseri iptal ettiğini hatırlattı ancak John'un Fas'taki müzik festivaline katılma ve konser verme kararı aldığını duyurdu.
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021