Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İstanbul Resitalleri 2009-2010 Sezon Finali'ne New York'tan Simone Dinnerstein geliyor. - 18.05.2010Son yıllarda Bach yorumları ile öne çıkan sanatçının ilk İstanbul Resitali 16 Haziran'da MKM'de.

Amerikan piyanisti Simone Dinnerstein, Bach'ın Goldberg varyasyonlarını seslendirdiği 2005 Carnegie Hall resitalinin ardından uluslararası çevrelerde büyük bir süratle ün kazandı.

Bilet almak için tıklayınız...

Simone Dinnerstein, Kennedy Center, Vienna Konzerthaus, Lincoln Center Mostly Mozart Festivali, Aspen, Ravinia ve Stuttgart Bach festivallerine katılımları, Köln, Paris, Londra, Kopenhag, Bremen, Roma ve Lisbon turneleri, Dresden Philharmonic, Czech Philharmonic, New Jersey Symphony, St. Luke, Absolute Ensemble, Baltimore Symphony, Atlanta Symphony, Minnesota ve New York Philarmonic Orkestraları konserleri ile kendisini takip edenlerin başını döndürüyor.

Dinnerstein'ın ilk solo albümü 2007 yılında TELARC tarafından yayınlandı. Bach'ın Goldberg varyasyonlarını seslendirdiği albümü ile Simone, Billboard listesinde hem de daha satışlarının ilk haftasında 1 numaraya yerleşti. New York Times ve Los Angeles Times gazeteleri, New Yorker ve Time Out New York dergileri tarafından2007'nin En İyileri listelerinde yayınlandı. iTunes 'da En İyi Klasik-Editörün Seçimi" etiketini aldı. amazon.com sitesi albüme "2007'nin En İyi CD'si" ünvanını verdi. Barnes & Noble kitabevi 2007'nin en iyi 5 başlangıcından biri olarak Dinnerstein'ı seçti. Eylül 2008'de bu çok başarılı albüm Diapason d'Or ödülünü kazandı. Simone Dinnerstein 2010 yıılndan başında SONY CLASSICAL sanatçısı oldu.

P R O G R A M:

SCHUBERT
4 Impromptus D899 op. 90

BACH
English Suite No. 3 in G minor, BWV 808

ARA

LASSER
Twelve Variations on a Chorale by J.S. Bach
"Nimm von uns, Herr, du Treuer Gott" (Cantata 101)
Chorale: "Nimm von uns, Herr, du treuer Gott"

BACH
French Suite No. 5 in G major BWV 816
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021