Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

2.Hereke Gitar Günleri... - 23.03.2010Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü tarafından 2009 yılında gerçekleştirilmiş olan “1. Hereke Gitar Günleri” büyük ilgi görerek çok sayıda gitar severe ev sahipliği yapmıştır. Bu yıl 5-8 Nisan 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "2.Hereke Gitar Günleri" nin programında seminer, panel, workshop, sergi ve konserler yer almaktadır.   

Gitar günlerinin ilk gününde Erdem Sökmen tarafından workshop gerçekleştirilecektir. Aynı günün akşamı Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezindeki açılış konserinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından kurulan İzzet Baysal Gençlik Orkestrası sahne alacaktır.

Festivalin ikinci günü başlayacak olan gitar yapımcıları sergisi üç gün boyunca devam edecek olup, aynı gün “Türkiye de Gitar Yapımcılığı” paneli yapılacaktır. Hereke Gitar Dörtlüsü, Altuğ Gürakan, Duoist ve Cem Günenç’in seslendirecekleri konserlerde daha çok özgün eserler yer almaktadır.

Festivalin üçüncü gününde Muzaffer Çorlu’nun “Klasik Gitaristlerde Performans Anksiyetesi” semineri yer almaktadır. Aynı gün Ozan Akyatan, Triobio, Melih Güzel ve Aylin Tüzer Can, Serkan Ağır ve Celil Kaya’nın sahne aldığı konserlerde klasik gitar repertuarının seçkin eserleri yer almaktadır. İkinci ve üçüncü günlerdeki etkinliklerin hepsi Kocaeli Üniv. Güzel sanatlar Fakültesi Borusan Kampüsü'nde (Hereke) gerçekleşecektir.

Festivalin dördüncü günü Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde “Türkiye de Flamenko Sanatı” paneli, Tarkan Çallıoğlu ve Erdem Sakarya konseri, Akdeniz Flamenko Topluluğu, Las Puertas, Flamenko Evi ve Atolye Dans etkinlikleri yer almaktadır. “2. Hereke Gitar Günleri” kapsamındaki bütün etkinlikler ücretsiz olup bütün müzikseverlere açıktır.  

Ayrıntılı bilgi için: http://gsf.kocaeli.edu.tr

Programı görmek için:  http://gsf.kocaeli.edu.tr/etkinlikayrinti.asp?id=161  
 
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021