Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Tony Bennett “DUETS II” 

Tony Bennett’in merakla beklenen Michael Bublé, Sheryl Crow, Mariah Carey, Andrea Bocelli, Queen Latifah ve Willie Nelson gibi efsanevi isimlerle düetlerinin yanısıra Amy Winehouse’un son stüdyo kaydı olan “Body and Soul” düetini içeren “DUETS II” albümü tek CD’lik ve CD+DVD’den oluşan özel versiyonlarıyla

Eylül ayı sonunda müzikseverler ile buluşuyor!

Tony Bennett’in kariyerinin en çok satan albümü olma özelliğini taşıyan 3 Grammy ödüllü “DUETS” albümünün devamı niteliğindeki “DUETS II”albümünde; Michael Bublé, k.d. Lang, Sheryl Crow, Mariah Carey, Andrea Bocelli, Queen Latifah, Willie Nelson ve Amy Winehouse düetlerine ek olarak Tony Bennett, bir Richard Rodgers klasiği “The Lady Is A Tramp” şarkısını Lady Gaga ile seslendirdi. Ayrıca Tony Bennett ile Aretha Franklin Alan ve Marilyn Bergman klasiği olan “How Do You Keep The Music Playing” şarkısında bir araya geldiler. Tony Bennett kayıt aşamasında, İtalya’dan New Orleans’a, Los Angeles’tan Londra’daki efsanevi Abbey Roadstüdyolarına kadar birçok farklı yerde albümde yer alan sanatçılar ile bir araya gelerek albümü kaydetti.

Tony Bennett’a Amy Winehouse’un eşlik ettiği “Body and Soul” şarkısı yakın zaman önce kaybettiğimiz Amy Winehouse’un son stüdyo kaydı olma özelliğini taşıyor. Amy Winehouse’un kahramanı olarak gördüğü Tony Bennett ile birlikte seslendirdiği bu şarkı, Londra’daki Abbey Roadstüdyolarında Mart ayında kaydedildi. Albümde yer alan bu özel şarkıdan elde edilecek gelir, birçok farklı alanda yardıma ihtiyaç duyanlara destek vermeyi amaçlayan Amy Winehouse vakfına bağışlanacak.

Müzik hayatında 70 yılı dolduran, 100’den fazla albüm ve “Hayat Boyu Başarı Ödülü” de dahil olmak üzere 15 Grammy ödülüne sahip Tony Bennett; albümleri, Emmy ödüllü yapımları, kitapları ve yardım kuruluşu ile her alanda başarısı kanıtlamış yaşayan bir efsane.

Müziğin en güçlü isimleri ile Tony Bennett’ı bir araya getiren DUETS II” albümü şimdi Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Tony Bennett – Duets II

EFSANEV
İ MÜZİSYEN TONY BENNETT’TAN ÜNLÜ İSİMLER İLE DOLU

MÜTH
İŞ BİR DÜET ALBÜMÜ!

Andrea Bocelli - Stranger In Paradise
Michael Bublé - I Wanna Be Around
Mariah Carey -When Do The Bells Ring For Me?
Natalie Cole - Watch What Happens
Sheryl Crow - The Girl I Love
Aretha Franklin - How Do You Keep The Music Playing?
Josh Groban - This Is All I Ask
Faıth Hill - The Way You Look Tonight
Norah Jones - Speak Low
Lady Gaga - The Lady Is Tramp
k.d. Lang - Blue Velvet
John Mayer - One For My Baby (And One More For The Road)
Willie Nelson - On The Sunny Side Of The Street

Queen Latifah - Who Can I Turn To?
Alejandro Sanz - Yesterday I Heard The Rain
Carrie Underwood - It Had To Be You
Amy Winehouse - Body And Soul

http://tonybennett.com
http://www.facebook.com/tonybennett
http://twitter.com/itstonybennett 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020