Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 35 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Barbaros 

Yıllardır yaptığı sahne performanslarıyla kendisine büyük bir hayran kitlesi edinen Barbaros’un çıkışı merakla beklenen ve kendi adını taşıyan albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı .

Geçtiğimiz aylarda sözü ve bestesi Şehrazat imzalı “6.His” şarkısıyla müzikseverlere merhaba diyen Barbaros, albümü müzik marketlerdeki yerini almadan hemen önce “Olur Ya” adlı parçası ve sonbaharın bu ilk günlerinde insanların içini ısıtacak video klibi ile müzikseverlerin karşısına birbirinden özel sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor.

Süpervizorlüğünü Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran Zeynep Talu’nun üstlendiği 10 şarkıdan oluşan albümde; yaptıkları işlerle müzik sektörüne imzasını atmış birbirinden ünlü isimler yer alıyor: Şehrazat, Zeynep Talu, Onur Mete, Fikret Şeneş gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı albümde düzenlemeler Mustafa Ceceli, Volga Tamöz ve Aykut Gürel imzası taşıyor. Ciwan Haco’nun da bir bestesinin bulunduğu albümde Patrica Carli’nin unutulmaz eseri Pardonne Moi’nin Fransızca versiyonun yanı sıra Türkçe versiyonu ve DJ Suat Ateşdağlı imzalı “Benden Olsun” şarkısının remix’i albümün sürprizleri olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

YILLAR SONRA İLK DEFA ÇİĞDEM TALU SÖZLERİ KULLANILDI...

Albümün en büyük sürprizlerinden birisi ise yıllar önce kaybettiğimiz Çiğdem Talu’nun ölümünden sonra ilk defa bir şarkı sözünün kullanılması oldu. “Değiştim” adlı şarkı sözleri Şehrazat’ın bestesi ile albümdeki yerini aldı.

Klibi İzlemek İçin tıklayın

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020