Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 68 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

JAY JAY JOHANSON – ORIGINAL ALBUM CLASSICS 3 CD 


Melankolik vokalleriyle gönüllere taht kuran İsveçli trip-hop ve electro-clash sanatçısı Jay Jay Johanson’un tam 3 albümü Original Album Classics serisi ve çok özel kutusunda!

1969 yılı doğumlu Jay Jay Jonanson;  ilk olarak 1996 yılında “Whiskey” albümünü yayınladı ve özellikle albümde yer alan “So Tell The Girls That I Am Back In Town” parçasıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı.

1999’da yayınlanan  “Tattoo” albümü sanatçının popülerliğini arttıran ve geniş çevrelerce tanınmasına sağlayan albümü olarak biliniyor. Albümün turnesi kapsamında İstanbul’daki ilk konserini de 2000 yılında veren Jay Jay Johanson, aynı yıl içinde 3. albümü Poison’ı yayınladı ve Fransa’daki radyo listelerine direkt 4 numaradan giriş yaparak büyük başarıya ulaştı.

2002 çıkış tarihli Antenna albümünde Alman elektronika deneysel sanatçısı “Funkstörung” ile birlikte çalışmalar yapan sanatçı bu dönem sonrasında biri derleme olmak üzere toplam 3 yeni albüme daha imza attı.

Jay Jay Johanson’ın dünyada ve ülkemizde büyük popülerlik kazanmasını sağlayan ve konserler için ülkemizi defalarca ziyaret etmesinin önünü açan “Tattoo”, “Poison” ve “Antenna” albümleri şimdi Original Album Classics serisiyle çok özel kutusunda sevenleriyle buluşuyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020