Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

The Dave Brubeck Quartet - Original Album Classics 5 CD 

Birçok caz sanatçısı tarafından yorumlanan “In Your Own Sweet Way” ve “The Duke” gibi bestelerin sahibi Amerika, Kaliforniya’lı caz piyanisti Dave Brubeck; annesi sayesinde aldığı klasik müzik eğitimi ile kendi geliştirdiği üstün doğaçlama yeteneğini birleştirdi ve caz tarihinin en önemli müzik adamlarından biri oldu.

1951 yılında kurduğu “The Dave Brubeck Quartet” grubu ile büyük popülerlik kazanan sanatçının “Jazz Goes To College” adlı ilk albümü Columbia Records tarafından 1953’de yayınlandı ve sanatçı aynı yıl içinde Louis Armstrong’dan sonra Time dergisine kapak olan ikinci caz müzisyeni olma ünvanını kazandı.

1960’ların başında altın çağını yaşayan grup yılda neredeyse 4 albüm yayınlamış, sayısız konsere imza attı. Bir yandan da çeşitli filmlerde oynayan ve radyo program direktörlüğü yapan Dave Brubeck’ten çok özel bir albüm şimdi müzik severlerle buluşuyor.

1967 yılına kadar süren efsane “The Dave Brubeck Quartet”in bu altın çağını en  güzel şekilde özetleyen, “Time Out”, “Countdown: Time In Outer Space”, “Time Further Out”, “Time Changes”, “Time In” albümlerinin yer aldığı “The Dave Brubeck Quartet- Original Album Classics” albümü 5 CD’lik özel kutusu ile  arşivciler için karçırılmaz bir fırsat niteliğinde !!!

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020