Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1745
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 70 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

AC/DC - IRON MAN 2 

2010 Mayıs ayında vizyona girecek olan ve Robert Downey JR, Gwyneth Paltrow, Scarlett Johanson, Mickey Rourke’lu geniş kadrosuyla gişe hasılatlarını alt üst edecek bir film; IRON MAN 2’nin muhteşem soundtrack albümü AC / DC imzalı !!!

AC/DC – Iron Man 2 albümü, bildiğimiz diğer soundtrack’lerden çok farklı!  Sony Music etiketiyle yayınlanan “AC/DC:  Iron Man 2” albümünde yer alan müziklerinin tamamı  AC/DC’ye ait. 1976’dan günümüze dek gelen 15 AC/DC şarkısının yer aldığı albümdeki en az 3 şarkı ise filmde baştan sona yer alıyor! Albümün standart versiyonunu yanı sıra sınırlı sayıdaki DVD’li versiyonu da satışa sunuldu.

Filmin yönetmeni ve sıkı bir AC/DC hayranı olan Jon Favreau  Iron Man 2’nin açılış sahnesinde prömiyerini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz “Shoot To Thrill” şarkısını ve bitiş jeneriğinde geçtiğimiz günlerde müzik kanallarında yerini alan 2. single “Highway To Hell” parçaları kullanıyor!


Filmin enerjisini ve atmosferini en iyi yansıtan müzikler!

AC/DC’nin geçtiğimiz aylarda “Black Ice Dünya Turnesi” kapsamında verdiği Buenos Aires konseri sırasında kaydedilen inanılmaz görüntülerden ve Iron Man 2 filminden çok özel görüntülerle hazırlanan “Shoot To Thrill”  ve yeni Iron Man 2 versiyonu ile “Highway to Hell” videosunu AC/DC’nin resmi internet sitesi http://myplay.com/videos/ac-dc adresinden izleyebilirsiniz. (Ayrıca Iron Man 2 film fragmanı için tıklayın: http://ironmanmovie.marvel.com )

Yayınlandığı anda tam 31 ülkede #1 numara olan AC/DC albümü “Black Ice” Amerika’da 7 milyon satış başarısı gösterirken, ana vatanı dışında da 12.2 milyon satarak 2008’de tüm ülkeler toplamında en çok satan albüm oldu.

Amerika’da ve Avrupa’da gerçekleşen AC/DC “Black Ice” turnesi tüm dünyada hâsılat rekoru kırdı ve aynı yıl içinde Converse markası tarafından AC/DC temalı 5 farklı tasarımda ayakkabı üretildi. 2003 yılından beri toplam 33 milyon albüm satan grubun Ocak-Mart arasında Yeni Zelanda, Avustralya ve Japonya, Mayıs - Haziran döneminde ise Avrupa’da konserleri olacak !!!

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019