Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 31 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

JIMI HENDRIX “VALLEYS OF NEPTUNE” 

Çoğunluğu 1969 yılındaki 4 aylık zaman dilimi içinde kaydedilen şarkılar, Hendrix’in Ekim 1968 albümü Electric Ladyland albümünün yayınlanmasından sonraki ve 1970 yıllında aynı isimle Greenwich’deki stüdyosunun açtığı döneme kadar olan süreci ve sanatçının o zamanki müzikal bakış açısını kapsıyor. “Experience Hendrix” Ceo’su ve aynı zamanda Jimi Hendrix’in üvey kız kardeşi olan Janie Hendrix albüm için: “Valleys of Neptune albümü ve bu albümdeki değerli eserler, ağabeyim Jimi Hendrix’in gitarist yönünü ve onun stüdyodaki yenilikçi duruşunu ve ustalığını gözler önüne seriyor.” diyor.

Albümün prodüktörlüğünü, 1967 “Are You Experienced?” albümünde sanatçıyla birlikte çalışmış olan Eddie Kramer ve beraberinde Janie Hendrix ve John McDermott üstlendi. Albümde Elmore James klasiği “Bleeding Heart” ve Cream’in "Sunshine Of Your Love" parçalarının muazzam stüdyo cover’larının yanı sıra orijinal Hendrix besteleri; "Ships Passing Through The Night" , "Lullaby For The Summer" ve "Hear My Train A Comin'"    gibi şarkılar da yer alıyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020