Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

GAROU "GENTLEMAN CAMBRIOLEUR" 

GAROU

"GENTLEMAN CAMBRIOLEUR"

Albümleri milyonlar satan ve  “Notre Dame De Paris”deki unutulmaz “Belle” şarkısı yorumuyla tüm dünyanın hayran olduğu bir isim haline gelen Kanadalı Fransız beyefendisi Garou, 5 stüdyo albümü “GENTLEMAN CAMBRIOLEUR" ile karşımızda!

Sanatçının içten bir albüm olarak tanımladığı albümü “Gentleman Cambrioleur” adını yani “centilmen hırsız” ismini, albümde yer alan şarkılardan alıyor. Çünkü albümün içeriği, her biri çok değerli müzisyenlerin en bilinen ve en sevilen şarkılarından seçilerek oluşturulmuş. Garou zarafeti ve asaleti, albümünde seçtiği ya da kendi değimiyle “çaldığı” bu şarkılarla anlatıyor bize…

Garou’nun bu yepyeni albümünde Genteman Cambrioleur’de; Leonard Cohen’den Everybody Knows”, Madonna’dan “Sorry”, U2’dan “New Year's Day”, Rod Stewart’tan “Da Ya Think I'm Sexy?", Arianne Moffatt’dan “Je veux tout” (I Want Everything), Serge Gainsbourg’dan “Les Dessous Chics” (Chic Lingerie), Rita Mitsouko’dan “C'est comme ça” (That’s How It Is), Charles Aznavour’dan “A ma fille” ve Joe Dassin’in sevilen şarkısı “Aux Champs Elysées” gibi sevilen şarkıların yeniden yorumladı.

Albümün prodüktörlüğünü ise Zazie, MC Solaar ve Julien Doré gibi isimlerle birlikte çalışmış yetenekli müzik adamı Philippe Paradis üsteleniyor.

Son olarak 2008 yılında ilk İngilizce albümü “Piece of My Soul”u yayınlayan Garou’nun bu albümde yer alan Stand Up ve Burning şarkıları büyük beğeni toplamıştı. Sanatçının yepyeni albümü Gentleman Cambrioleur şimdi müzik marketlerde!

İçerik

1. Gentleman Cambrioleur (Gentleman Burglar)
2. I Love Paris
3. Les Dessous Chics (Chic Lingerie)
4. Sorry
5. New Year's Day
6. Aux Champs Elysées
7. Da Ya Think I'm Sexy
8. Aimer D'Amour(Loving With Love)
9. C'est Comme ça (That’s How It is)
10. Je Veux Tout (I Want Everything)
11. A Ma Fille (To My Daughter)
12. Sound of Silence


http://www.garouonline.com

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020