Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

John Mayer’in 4. Stüdyo albümü “Battle Studies” 

Eric Clapton, BB King, Buddy Guy, T-Bone Burnett, Herbie Hancock, Dixie Chicks, Jay Z, Alicia Keys, Taylor Swift gibi starlarla çalışan;

John Mayer’in

marş gibi dillere düşen “Who Says” şarkısının yer aldığı, tüm dünyada büyük ses getiren son albümü “Battle Studies”

Şimdi Tüm Müzik Marketlerde!!!

7 Grammy Ödüllü John Mayer’in 4. Stüdyo albümü

“Battle Studies” Şimdi Türkiye’de !

John Mayer 70’ler ve 80’lerin Kaliforniya rock müziğindeki sıcaklığını, melodilerini ve sadeliğini buluşturduğu yepyeni albümü “Battle Studies” ile karşımızda!

Mayer’in Kaliforniya’daki evinde ve Steve Jordan ortak prodüktörlüğünde kaydedilen “Battle Studies” albümünün kayıt süreci tam 6 ay sürdü. Müziğe, dönem filmleri yapan bir yönetmen edasıyla yaklaştığını belirten John Mayer; R&B ve soul tarzında müziklerin yer aldığı 2006 tarihli başarılı albümü “Continuum’un ardından yayınladığı yeni albümünü ise Tom Petty, Fleetwod Mac ve Neil Young gibi sanatçıların hiç eskimeyen müziklerine öykünerek, sade melodilerle ve samimiyetle hazırlamış.

Mayer, albümden yayınlanan ilk single “Who Says”de bir insanın,  toplumdaki tüm geleneklere ve sınırlamalara karşı çıkarak başarıyı yakalamasını anlatırken, “Heartbreak Warfare”, “Assassin”, “War Of My Life” gibi parçalarda ise tüm toplumu ilgilendiren konuları vitrine çıkartıyor. “Crossroads” parçasının yepyeni yorumu ve günümüzün en parlak yeteneklerinden Taylor Swift ile birlikte yer aldıkları “Half Of My Heart” ise albümün bambaşka bir yüzünü oluşturuyor.

Yardım konserleri düzenleyip bağışlara adını yazdıran John Mayer’in söz ve melodilerindeki ustalığı da onun saygıdeğer bir besteci ve müzisyen aynı zamanda da popüler kültürün dâhisi olarak müzik dünyasında yer edinmesini sağladı. yeni albümü “Battle Studies” ile müzik türleri arasındaki sınırları kaldıran gitarist, solist ve şarkı yazarı bugüne kadar toplam 7 Grammy Ödülü kazandı ve dünya çapında 12,5 milyon albüm sattı!

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020