Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Harry Connick, Jr. “Every Man Should Know” 

2010 senesinde ülkemizde de  konser veren ve büyük beğeni toplayan  Amerikalı şarkıcı, besteci, piyanist ve aktör Harry Connick Jr.’ın yepyeni albümü   “Every Man Should Know” müzikseverler ile buluşuyor.

 

Tüm şarkıların söz ve müziği Harry Connick, Jr.’a ait olan “Every Man Should Know” adlı 2013 tarihli yeni albümün sanatçının  en kişisel albümü olduğu albüm notlarında vurgulanıyor.

 

“Every Man Should Know”,  “Come See About  Me”, “Being Alone”  ve “I Love Her” şarkılarının yer aldığı albüm başta Harry Connick Jr.  hayranları olmak üzere caz ve pop müzik dinleyicilerinin de beğenisini toplayacak.

 

Gelenekselden popa, enstrümantal cazdan funk ve bluesa uzanan farklı türlerde albümlere imza atan Harry Connick Jr., 1989 yapımlı "When Harry Met Sally" filminin müzikleriyle dünya çapında tanınan bir isim oldu.

 

“When Harry Met Sally” soundtrack albümüyle "En iyi Erkek Caz Vokal" dalında Grammy ödülünü kazanan sanatçı, 1990 yılında kendi bestelerinden oluşan "We Are in Love" adlı big-band albümüyle ikinci Grammy Ödülünü kazandı. 2001 yılında yayınladığı "Songs/Heard" adlı geleneksel pop-caz albümüyle üçüncü Grammy ödülünü de kazanan Harry Connick Jr., 2004 yılında çıkardığı 24. albümü "Only You" ile tüm dünyada 25 milyonun üzerinde bir satış yaparak caz albümleri arasında ulaşılması zor bir rekor kırdı. Harry Connick Jr.’ın şimdiye kadar Amerika’da Top 20 listesine yer almış 7 albümü bulunuyor.

 

 

Harry Connick, Jr. “Every Man Should Know”

 

Every Man Should Know

One Fine Thing

I Love Her

Greatest Love Story

Come See About Me

Friend (Goin' Home)

Being Alone

Love My Life Away

You've Got It

Let Me Stay

S'pposed To Be

Time To Go


http://www.liveweb.mavinota.tv/
http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=102

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020