Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Kings of Leon - The Collection Box 5 CD-DVD 

Çağımızın en büyük rock efsanelerinden biri haline gelen Grammy Ödüllü

Kings of Leon’un 10 yılı aşkın kariyerinden

60’ın üzerinde şarkının yer aldığı 5 stüdyo albümü

Ve de “Live at the 02” DVD’si bu box sette!

 

 

Nashville’in küçük müzik kulüplerinden Londra’nın en büyük arenalarına uzanan kariyeriyle Kings of Leon 21. yüzyılın en önemli modern rock gruplarından biri haline geldi. Sony Music, Kings of Leon’un kariyerinin zirvesindeki bu dönemde grubun 5 stüdyo albümünün yanı sıra grubun 2009 tarihli “Live at The O2 London, England” DVD’sinin yer aldığı muhteşem bir albüm setini müzik severlerle buluşturuyor.

 

Kings of Leon’un ilk albümü olan 2003 tarihli “Youth and Young Manhood”, Rolling Stone ve NME gibi önemli müzik dergileri tarafından yılın en önemli 10 albümünden biri olarak adlandırılmıştı. Başarılı ilk albümün ardından yayınlanan “Aha Shake Heartbreak” (2005) ve “Because of the Times” (2007) grubun sağlam temellere oturmasını ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmasını sağladı. Kings of Leon’un dünya çapındaki geniş çaplı başarısınını ise grubun 2008 tarihli “Only by the Night” albümü sağladı. “Sex on Fire” ve “Notion” gibi tüm dünyada hit olan şarkıların yer aldığı albümdeki “Use Somebody” ise 2009 yılında “Yılın Kayıdı” dahil 3 Grammy ödülünü kazandı. Kings of Leon 2010’da ise “Radioactive” ve “Pyro” gibi hitlerin yer aldığı “Come Around Sundown” albümünü yayınladı ve eleştirmenlerin olumlu yorumlarını kazandı. Kings of Leon’un bu 5 albümünün yanı sıra grubun 22 canlı performansını içeren ilk konser DVD’si “Live at The O2 London, England” da bu nefes kesen box set albümde grubun hayranlarını bekliyor.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020