Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Pink Floyd - Zabriskie Point 2 CD 

SONY CLASSICAL” İFTİHARLA SUNAR… HER BİRİ EFSANELEŞMİŞ BAŞYAPIT FİLMLERİN ARŞİVLİK SOUNDTRACK ALBÜMLERİ ŞİMDİ MÜZİK MARKETLERDE!

Pink Floyd - Zabriskie Point
“Pink Floyd & The Grateful Dead İmzalı Bir Albüm”

Ünlü İtalyan yönetmen Michelangelo Antonioni’nin 1970 tarihli filmi Zabriskie Point, ünlü yönetmenin Blow‐ Up filminden sonra çektiği ikinci İngilizce film ve olarak ses getirmişti. Yönetmenin Amerika’da çektiği çok tartışılan filmin müzikleri ise tüm zamanların en başarılı müzik gruplarından PINK FLOYD’un imzasını taşıyor. Zabriskie Point’in bu çok özel 2 CD’den oluşan soundtrack albümü filmi bilmeyenler için bile bir Pink Floyd albümü olarak çok değerli bir albüm sayılabilir. Albümün 2. CD’sinde daha önce yayınlanmamış, 4’ü Pink Floyd imzalı 8 kayıt yer alıyor. Pink Floyd’un yanı sıra albümde dikkat çeken diğer önemli müzisyen ve gruplar ise şu şekilde: The Grateful Dead, Patti Page, The Youngbloods ve Kaleidoscope.

Albümün tam 40 sayfadan oluşan çok özel kitapçığında ise film ve albüm hakkındaki notlar ve de çok nadir bulunan özel fotoğraflar yer alıyor. 2 CD’den oluşan bu çok özel albüm için arşivlerinizde yer açın!

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020