Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

One Direction - ““Take Me Home: Yearbook Edition” 

Tüm dünyada gençlerin fenomeni haline gelen One Direction’ın merakla beklenen 2. stüdyo albümünün sınırlı sayıda üretilen versiyonu “Take Me Home: Yearbook Edition”
 

Sony Music etiketiyle yayınlanıyor!
 

Bonus şarkılar ve özel tasarımlı albüm ile! 

One Direction’ın Take Me Home albümünde yer alan 14 şarkının yanı sıra 4 adet bonus şarkı, grubun hayranları için özel mesajı, daha önce yayınlanmamış fotoğraflar ve daha fazlası “Take Me Home: Yearbook Edition” adlı sınırlı sayıda üretilen bu özel versiyonda yer alıyor!


 

İlk albümleri “Up All Night” ile dünya çapında ses getiren One Direction, “Take Me Home” adlı ikinci stüdyo albümünü Savan Kotecha, Rami Yacoub & Carl Falk ile birlikte yazılan “Live While We’re Young” single’ı ile müjdeledi. One Direction, yeni albümünde; başta Ed Sheeran, McFly grubundan Tom Fletcher ve daha önce Katy Perry ile çalışmış Dr Luke olmak üzere ayrıca Maroon 5’ın ünlü hiti Moves Like Jagger”ın prodüktörü Shellback ve Beyoncé’nin hit şarkısı “If I Were A Boy”un prodüktörü Toby Gad gibi ünlü isimler ile bir araya geldi.


 

Yaşları 18 ve 20 arasında değişen Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson ve Zayn Malik’ten oluşan One Direction, Facebook ve Twitter’da yayınladıkları video ve fotoğraflar ile hayranlarıyla sürekli iletişim halindeler. One Direction’ın Twitter’da 12 milyon ve Facebook’ta ise 10 milyonu aşan takipçisi bulunuyor. Grubun sevilen şarkısı “What Makes You Beautiful”un videosu ise 273 milyonluk izleme sayısına ulaştı! Facebook’ta yalnızca Türkiye’den 324.000’in üzerinde takipçisi bulunan grubun ülkemizdeki hayranları da “Take Me Home” albümünü merakla bekliyorlar.


 

Sınırlı sayıda üretilen One Direction – “Take Me Home: Yearbook Edition” Sony Music etiketiyle yayınlanıyor!


 

One Direction – Take Me Home 

Live While We're Young

Kiss You

Little Things

C'mon, C'mon

Last First Kiss

Heart Attack

Rock Me

Change My Mind

I Would

Over Again

Back For You

They Don't Know About Us

Summer Love

Bonus tracks

She's Not Afraid

Loved You First

Nobody Compares

Still The One

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020