Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 71 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

The Wallflowers - “Glad All Over” 

Bob Dylan’ın oğlu Jakob Dylan’ın iki Grammy ödüllü grubu The Wallflowers‘ın merakla beklenen yeni stüdyo albümü “Glad All Over” şimdi Sony Music etiketiyle yayınlanıyor.

Jakob Dylan önderliğindeki The Wallflowers’da basta Greg Richling, klavyede Rami Jaffee, gitarda Stuart Mathis ve davullarda ise Pearl Jam ve Red Hot Chili Peppers gruplarında da çalmış olan Jack Irons yer alıyor. Nashville’deki Easy Eye Sound Stüdyoları’nda kaydedilen albümün prodüktörlüğünü Iggy Pop’la da çalışmış olan Jay Joyce üstlenirken, albümün mikslerini ise Bruce Springsteen’in Wrecking Ball albümünde de adı geçen ünlü müzisyen Rich Costey yaptı. Albümün çıkış parçası “Reboot The Mission”da The Wallflowers’a vokal ve gitarlarda efsanevi The Clash grubundan Mick Jones eşlik etti. The Clash’den ilham alan bu şarkı prömiyerini ise www.thewallflowers.com adresinden yapmıştı.

Los Angeles’da kurulan The Wallflowers, “6th Avenue Heartache”, “One Headlight”, “The Difference” ve “Three Marlenas” gibi şarkıların yer aldığı 4 platin plak ödüllü “Bringing Down The Horse” albümüyle adını daha geniş bir kitleye duyurdu. Grubun ara verdiği dönemde iki solo albüm yayınlayan Jakob Dylan, The Wallflowers’ın yeni albümüyle iddialı bir dönüş yapıyor!

GLAD ALL OVER

Hospital for Sinners

Misfits and Lovers

First One in the Car

Reboot the Mission

It's a Dream

Love is a Country

Have Mercy on Him Now

The Devil's Waltz

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020