Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Serhan Sokulgan "Sahip" Maxi Single... 

SERHAN SOKULGAN’IN 2.MAXİ SİNGLE'I  “SAHİP” SONY MUSİC ETİKETİYLE MÜZİK MAĞAZALARINDAKİ YERİNİ ALDI!!!

Bir Sezen Aksu şarkısı olan  “Kaderim” adlı şarkısıya Gülşen ile yaptığı düet ile çok iyi bir çıkış yakalayan medya dünyasının da çok yakından tanıdığı Serhan Sokulgan Sony Music etiketli 2. maxi single'ı "SAHİP"  ile müzik severlerle buluştu!

KAYITLAR OZAN DOĞULU STÜDYOSUNDA YAPILDI

Sezen Aksu , Günay Çoban , Teoman Nazif, Vedat Genç isimlerin de yer aldığı , müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü Can Tosun’un ,prodüktörlüğünü Serhan Sokulgan'ın yaptığı projenin kayıtları bir çok başarılı albümlerin kayıt edildiği  Doğulu Produksiyon'da yapıldı.Vocal kayıtlarında Tuğba özerk Serhan Sokulgan'ı yalnız bırakmadı...

HER PROJEMDE MUHAKAK BİR SEZEN AKSU OLACAK

Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkılarından birisi olan “Seni Kimler Aldı” ise Serhan Sokulgan için çok büyük önem taşıyor. Sezen Aksu'ya özel hayranlığı ile bilinen Sokulgan "Bu proje Sezen Aksu'suz olmazdı o benim uğurum. Sezen'siz proje Susuz aşa benzer, herkesin sevdiği ve çok uzaklara gideceği bir şarkısını okumak yine bana nasip oldu "dedi…

UYUŞTURUCUYA HAYIR DEDİ

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucuya hayır mesajı vermek isteyen Serhan Sokulgan objektiflere poz verdi.Sanatçıya manken Pınar Çınar eşlik ederken çekimler için toplam beş bin enjektör kulalnıldı." Bu çekimi herhangi birilerine atıf olsun diye yapmadık" diyen genç popçu herkese örnek bir davranışla ilk konser gelirini Amatem'e bağışlayacağını açıkladı.
 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020