Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Patricia Kaas - 19 (2010) 

PATRICIA KAAS “19 PAR PATRICIA KAAS” (Best of)

Zerafeti ve cazibesiyle tüm dünyayı kendine hayran eden Patricia Kaas, şimdi en beğenilen şarkılarından oluşan albümü “19 Par Patricia Kaas” ile karşımızda!  Tüm dünyada yayınlanan bu albümün kapak fotoğrafı ise Mehmet Turgut imzalı!

Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü Fransız sanatçı Patricia Kaas, son olarak geçtiğimiz yıl yaz aylarında çıktığı “Kabaret” albümünün turnesi kapsamında Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi ‘de verdiği konseriyle Türkiye’deki  dinleyenlerini büyülemişti. Tam bir görsel şölen olan bu konser nedeniyle ülkemize gelen sanatçı, yetenekli fotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından yapılan özel fotoğraf çekiminin sonuçlarına bayıldı. Ve bu fotoğraflar sanatçının ülkemizde Sony Music tarafından yayınlanacak olan ve en beğenilen şarkılarının yer aldığı “19 Par Patricia Kaas (Best of)” albümünün kapak görseli olarak kullanıldı.

Açılışını 1987'de Kaas’ın ilk uluslararası başarısını yakaladığı şarkısı ve “Kabaret” albümünde canlı versiyonu bulunan “Mademoiselle Chante le Blues” şarkısı ile yapılan “19 Par Patricia Kaas (Best of)” albümünde 19 en beğenilen Patricia Kaas şarkısı yer alıyor. 2009 yılında ülkesi Fransa’yı “Et s'il Fallait le Faire” şarkısı ile Eurovizyon’da temsil eden güzel sanatçının bu şarkısı da albümdeki güncel şarkılardan. Albümde ayrıca Patricia Kaas’ın en sevilen ve hit olmuş parçaları; If You Go Away, D'allemagne, Mon Mec A Moi, Les Hommes Qui Passent, Une Derniere Semaine A New-York, Entrer Dans La Lumiere, Il Me Dit Que Je Suis Belle, Quand J’ai Peur De Tout, Je Voudrais La Connaitre, Ma Liberte Contre La Tienne, Une Fille De L’est, Ou Sont Les Hommes, Je Le Garde Pour Toi, Mne Nravitsya, Addicte Aux Heroines ve Une Derniere Fois yer alıyor.

01. - Mademoiselle Chante Le Blues (Live Kabaret)
02. - D'Allemagne (Live Kabaret)
03. - Mon Mec А Moi (Live Kabaret)
04. - Les Hommes Qui Passent
05. - Une Derniere Semaine А New-York
06. - Entrer Dans La Lumiere
07. - Il Me Dit Que Je Suis Belle
08. - Quand J'ai Peur De Tout
09. - Je Voudrais La Connaоtre
10. - Ma Liberte Contre La Tienne
11. - Une Fille De L'est
12. - If You Go Away
13. - Ou Sont Les Hommes
14. - Je Le Garde Pour Toi
15. - Et S'il Fallait Le Faire (France)
16. - Kabaret
17. - Une Derniere Fois
18. - Mme Nravitsya
19. - Addicte Aux Heroines

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020