Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 33 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nca (İKSV) bu yıl 37’ncisi düzenlenecek olan "Uluslararası İstanbul Müzik Festivali", bugün başlıyor... - 05.06.2009Borusan Holding sponsorluğunda düzenlenen festivalin açılış konserinde, şef Sascha Goetzel yönetimindeki orkestraya Viyana Devlet Balesi dansçıları da eşlik edecek.

30 Hazirana kadar devam edecek festival kapsamında, 6 Haziranda Barok dönem yapıtlarını yorumlamak amacıyla Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası yayl çalgılar üyelerinden oluşan Erden Bilgen yönetimindeki Barok Solistleri Topluluğu, Süreyya Operası’nda sahne alacak.

Çinili Köşk’teki konserlerin 9 Haziranda yapılacak ilkinde, hayranlık uyandıran gitar virtüozu Göran Söllscher ve viyolensen virtüozü Jian Wang, müzikseverlere gitar ve viyolonselin harika birlikteliğini yansıtacak.

Festivalin klasikleşen bölümlerinden "Festival Buluşmaları"nın ilkinde, virtüoz kemancı Suna Kan, dünya sahnelerinin 2 yıldızı çellist Alexander Rudin ve piyanist Nikolai Lugansky’yi Aya İrini Müzesi’nde 10 Haziranda aynı sahnede buluşturacak

AA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020