Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

"Michael Jackson - A Place With No Name" Videosu Yayınlandı! - 15.08.2014Günümüzdeki müzisyenlere ilham vermeye devam eden Pop Müziği Kralı Michael Jackson’ın daha önce yayınlanmamış şarkılarından oluşan XSCAPE albümü ülkemizde Sony Music etiketiyle yayınlanmıştı. iTunes listelerinde 1.sıraya yerleşen ve Michael Jackson’ın 1983 ve 1999 yılları arasında kaydettiği şarkılar yer aldığı albümde; Xscape, Slave To The Rhythm, ve Michael Jackson’a Justin Timberlake’in eşlik ettiği "Love Never Felt So Good" şarkıları dikkat çekmişti. Şimdi albümün son single’ı “A Place With No Name”, video klibiyle müzik severlerin beğenisine sunuluyor. Jackson’ın eski kliplerinden görüntülerin de yer aldığı klip,  prömiyerini Michael Jackson’ın resmi twitter hesabından yaptı.

 

İzlemek için

> https://twitter.com/michaeljackson

> https://twitter.com/michaeljackson/status/499737439754133504

 

Michael Jackson’ın Xscape albümünün prodüktörlüğünü üstelenen Epic Records CEO’su L.A. REID’e, Michael Jackson’ın vokallerini tamamlamış olduğu şarkıların yer aldığı 40 yıllık arşivine “Michael Jackson Estate” tarafından XSCAPE albümü için sınırsız erişim hakkı verildi. Şarkı listesinin son halini belirleyen Reid, şarkıları Jackson ruhunu ve özünü kaybetmeden günümüze yakın bir sound’a uyarlamaları için müzik dünyasının önde gelen prodüktörlerine sundu. Reid’in “günümüze uyarlama” dediği bir süreç için seçtiği bu şarkılar; Jackson’ın eserleri için gerekli yaratıcılığa ve yeteneğe sahip prodüktörlere emanet edildi. Timbaland’ın baş prodüktör olarak yer aldığı bu özel projede ayrıca Rodney Jerkins, Stargate, Jerome “Jroc” Harmon ve John McClain gibi önemli prodüktörler de yer aldılar.

 

Albümün isminin “Xscape” seçilmesinin nedeni ise Michael Jackson’ın diğer albümlerine isim verirken her zaman albümde yer alan bir şarkının ismini seçmesi ve aynı “Thriller”da olduğu gibi tek bir kelime olması. Michael Jackson ve Jerkins tarafından yazılan ve prodüktörlüğü üstlenen “Xscape” şarkısı albümdeki şarkılardan da bir yönüyle ayrılıyor: Şarkının yeni versiyonu, şarkının ilk versiyonunda Michael Jackson ile stüdyoda şarkıyı kaydetmiş olan prodüktör Jerkins’in imzasını taşıyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021