Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 55 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kasabian’ın Yeni Albümü “48:13” Şimdi iTunes’da ve Dijital Platformlarda! - 24.06.2014Başarılı İngiliz rock grubu Kasabian, beşinci stüdyo albümünü Sony Music etiketiyle yayınlanıyor. 13 şarkının yer aldığı albüm, adını toplam süresi olan 48 dakika 13 saniyeden alıyor.

 

Müzikal kariyerinin 10. yılını kutlayan ve bu yıl dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Glastonbury’de de ana grup olarak sahne alacak olan Kasabian’ın yeni albümü şimdi Radyo Eksen’in internet sitesi http://radioeksen.com ‘dan dinlenebilir!

 

Kasabian’ın “48:13” adlı yeni albümün çıkış parçası olan 'Eez-eh' adlı şarkı olmuştu. Şarkının albümün genel temasına uygun şekilde azalan zamana odaklanan video klibinin yönetmenliğini ise albümün sanat yönetmenliğini de yapan Aitor Throup’un üstlenmişti.

 

Kasabian’ın genel çizgisinden çok da uzaklaşmadan farklı tarzlardaki müzik türlerinin yer aldığı ’48:13’ adlı albüme ilişkin grup üyelerinden Serge Pizzorno şöyle diyor: “Elektronik müzik, altmışların gitar sound’ları ve hip hop gibi üç ana müzikal referans bize yol gösterdi.” Vokalist Tom Meighan ise ekliyor: “Az olan özdür, olduğu gibidir. Sadece dinleyin ve görün.”

       

 Kasabian; Sergio Pizzorno, Tom Meighan, Chris Edwards, Ian Matthews ve turnede kendilerine eşlik eden Tim Carter’dan oluşuyor.

Klip için: http://liveweb.mavi-nota.com/
Klip için: http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=8&id=168

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020