Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

“1D DAY – 23 Kasım” - 02.10.2013Ünlü müzik grubu One Direction; grubun katılımıyla 7 saatlik canlı yayından oluşan ve dünyanın neresinde olursa olsun herkesin dahil olabileceği “1D Day” yani “1D Günü” isimli benzeri daha önce görülmemiş uluslar arası bir etkinliği bugün tüm dünyaya duyurdu. Canlı olarak yayınlanacak olan 1D Day, 23 Kasım’da gerçekleşecek.

 
Türünün tek örne
ği olan 1D Day, dünyanın farklı ülkelerinde ve farkı saat dilimlerindeki kişilerin bu yayın aracılığı ile grupla bir araya gelmelerine şans tanıyacak. Son teknoloji HD kalitesindeki prodüksiyona sahip ve webchat samimiyetindeki bu etkinlik, grubun tüm ülkelerdeki hayranlarına ulaşmasını sağlarken One Direction’ın dünyasına emsalsiz bir erişim imkanı yaratacak. Etkinlik; sürpriz isimlerin katılımı, grupla skeçler, farklı ülkelerden canlı yayınlar ve hayranların hazırladıkları videolardan oluşacak.

 
Hayranların en az konuk olacak sürpriz isimler ve grubun kendisi kadar etkinli
ğin bir parçasını olmasını hedefleyen 1D Day kampanyası, dünyanın farklı yerlerinde yapılan yarışmalar ve hayran etkinlikleri ile bugün başlıyor. Hayranlar grubun Google+, Facebook, YouTube, Twitter gibi sosyal medya hesaplarını ve resmi sitelerindeki güncellemeleri ve katılıma ilişkin detayları takip edebilirler.

  
1D Day hakkında konu
şan Liam şu açıklamayı yapıyor: “1D Day, 3 yıldır bize sürekli destek veren muhteşem hayranlarımıza bu desteklerinin karşılığını verebilmeyi amaçlıyor. Bu öneriyle geldiğimizle kimsenin tüm gün canlı yayın yapmamıza izin verebileceğini sanmıyorduk… Çok sabırsızlanıyoruz!”

 
Halen Dünya Turnesi’nde olan One Direction, 3. stüdyo albümleri “Midnight Memories”i 25 Kasım’da yayınlayaca
ğını hayranlarına müjdelemişti. Grup ayrıca Birleşik Krallık ve İrlanda’da şimdiden biletleri tükenmiş olan 8 konserin de içinde yer aldığı 2014’te uluslararası bir stadyum turnesinin ilk ayağını duyurdu.

 
One Direction,
şimdiye dek yayınladıkları “Up All Night” ve “Take Me Home” albümleriyle dünya çapında 30 milyon albüm sattı. 2 Brit Müzik Ödülü, 3 MTV Avrupa Müzik Ödülü, 3 Billboard Müzik Ödülü kazanan grup son olarak “2013 Red Nose” günü kapsamında yardım amaçlı yayınlanan “One Way Or Another (Teenage Kicks)” single’ı ile 3. kez İngiltere’de 1.sıraya yerleşti. 2013 yazında “One Direction: This Is Us” adlı 3D konser filmi ile de dikkatleri bir kez daha üzerine çeken grubun müzikteki başarısı sinemada da devam etti ve 60 milyonluk bir hasılata ulaştı.

http://www.1dday.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020