ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1820
Şu an 5 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Destekleyenlerimiz


 

Yazılar


Nihayet Mobildeyiz!Sayı: 1808 - 16.01.2022


Evet, nihayet mobildeyiz.

Dört yıldan bu yana gerçekleştirmeye çalıştığımız ancak yardım sözü verenlerin sözlerini tutmaları üzerine gerçekleştiremediğimiz mobil internet sitesi projemizi nihayet hayırsever dostumuz Mimar Sayın Mehmet Salih Akyüz'ün bizi yüreklendiren maddi katkısı sonucunda Mavi Nota e-Müzik Gazetesi artık mobilde ve sizlere daha çok daha yakın!

Teknolojinin ilerlemesi sonucu bilgisayarların gelişmesi ve akıllı cihazların günlük yaşamımızda iyice yer alması üzerine, PC ve diz üstü bilgisayarlardan takip ettiğimiz internet sitelerine artık mobil cihazlardan ulaşılmaya başlanmış ve bu da mobil teknolojisinin gelişmesine neden olmuştur.

Bugünden itibaren akıllı cep telefonlarınız, tablet ve İpad’leriniz ve diğer mobil cihazlarınız vasıtası ile Mavi Nota e-Müzik Gazetesi’ne yine aynı adresten yani www.mavi-nota.com adresinden bir tıkla ulaşabilecek, gazetemizin yazılar (makaleler) ve haber sayfalarının yanı sıra interaktif sayfalarına da mobil cihazlarınız vasıtası ile bir tık uzaklığında ulaşabileceksiniz.

Tabi bu arada PC ve dizüstü bilgisayarlarınız vasıtası ile de gazetemize ulaşabileceksiniz!

Gazetemizin mobile taşınması konusunda katkısını esirgemeyen ve 29 senedir devam eden sosyal sorumluluk projemizde bizi yüreklendiren değerli dostumuz Mimar Sayın Mehmet Salih Akyüz'e sonsuz teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum.

Mavi Nota sayfalarında buluşmak üzere…

Müfit Semih Baylan
EditörYazıyı Tavsiye Et

Tavsiye EtYorumlar


Bu yazıya henüz yorum yapılmadı.

Yorumları okumak yada yorum yazmak için sisteme giriniz.