ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 18      Sayı: 1944
Şu an 4 müzisyen gazete okuyor
Müzik ON OFF

Günün Mesajları


♪ Kültür bakanlığı sınavında. Ankara thm koro şefi kızını aldı. Urfa korusu şefi kayın biraderini aldı. İstanbul korosu şefi oğlu ve yeğenini aldı. ilginizi çekerse detay verebilirim
ttnet arena - 09.07.2024


♪ Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anarken, ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını en coşkun ifadelerle kutluyoruz.
Mavi Nota - 28.10.2023


♪ Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri Müzik Bölümlerinin Eğitim Programları Sorunları
Gülşah Sargın Kaptaş - 28.10.2023


♪ GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!
Mavi Nota - 07.02.2023


♪ 30 yıl sonra karşılaşmak çok güzel Kurtuluş, teveccüh etmişsin çok teşekkür ederim. Nerelerdesin? Bilgi verirsen sevinirim, selamlar, sevgiler.
M.Semih Baylan - 08.01.2023


♪ Değerli Müfit hocama en içten sevgi saygılarımı iletin lütfen .Üniversite yıllarımda özel radyo yayıncılığı yaptım.1994 yılında derginin bu daldaki ödülüne layık görülmüştüm evde yıllar sonra plaketi buldum hadi bir internetten arayayım dediğimde ikinci büyük şoku yaşadım 1994 de verdiği ödülü değerli hocam arşivinde fotoğraf larımız ile yayınlamaya devam ediyor.ne büyük bir emek emeği geçen herkese en derin saygılarımı sunarım.Ne olur hocamın ellerinden benim için öpün.
Kurtuluş Çelebi - 07.01.2023


♪ 18. yılımız kutlu olsun
Mavi Nota - 24.11.2022


♪ Biliyorum Cüneyt bey, yazımda da böyle bir şey demedim zaten.
editör - 20.11.2022


♪ sayın müfit bey bilgilerinizi kontrol edi 6440 sayılı cso kurulrş kanununda 4 b diye bir tanım yoktur
CÜNEYT BALKIZ - 15.11.2022


♪ Sayın Cüneyt Balkız, yazımda öncelikle bütün 4B’li sanatçıların kadroya alınmaları hususunu önemle belirtirken, bundan sonra orkestraları 6940 sayılı CSO kanunu kapsamında, DOB ve DT’de kendi kuruluş yasasına, diğer toplulukların da kendi yönetmeliklerine göre alımların gerçekleştirilmesi konusuna da önemle dikkat çektim!
editör - 13.11.2022


Tüm Mesajlar

Anket


DOB, DT ve GSGM'de 4B kadrosunda çalışanların 4A kadrosuna alınmaları için;

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Haberler


Süperstar Ajda Pekkan, Beşiktaş Stadyumu’nda uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek muhteşem bir konsere imza atarken, stadı dolduran 40 bin kişi tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. 13.06.2024


BWO Entertainment desteğiyle gerçekleştirilen Good Music in Stadium konserleri, Ajda Pekkan ve Arkadaşları’nın unutulmaz konseriyle son buldu.

Dün ak
şam gerçekleşen ve müzik tarihine damga vurarak uzun yıllar hafızalarda silinmeyecek konser öncesinde stat önünde uzun kuyruklar oluştu. JRO Yatırım ana sponsorluğunda gecenin sunuculuğunu Çağla Şikel yaparken, Süperstar şarkılarını Tarık Sezer yönetimindeki dev bir orkestra eşliğinde söyledi.

Konserde Süperstar’a Selda Ba
ğcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu, Dolapdere Bing Gang gibi birbirinden ünlü isimler eşlik etti.

Yıllara meydan okuyan sesi ve performansı ile Nilüfer’le efsanevi
şarkılar “Sensiz Yıllarda” ve “Kim Arar” düet yapan Süperstar “Birbirimize her zaman destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Pop müzi
ğin önde gelen isimlerinde Hande Yener’le “Ya Sonra, “Düşünme Hiç” düetleri sonrasında Hande Yener’e “sen her zaman bir numarasın” diyen Süperstar, efsane grup MFÖ ile “Ele Güne Karşı” performansları öncesinde geçen yıl yaşamını yitiren, gurubun ölümsüz üyesi Özkan Uğur’u anarak, şarkının bir bölümünü Uğur’a ithaf ettiler.

Ajda Pekkan, güçlü bir sese sahip I
şın Karaca ile de “Son Yolcu” ve “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” şarkılarında düet yaptı. Norm Ender ve Korosu ile “Parla” marşını seslendiren Ajda Pekkan, Son günlerin en sevilen isimlerinden Semincenk ile “İlkbaharım Kışa Döndü” parçasında düet yaptı.

Merakla beklenen  - Ajda Pekkan Mabel Matiz düeti ise büyük ilgi görürken, Mabel Matiz Süperstar’la “Dile Kolay”
şarkısını seslendirdi.

Cem Adrian “Ben Seni Çok Sevdim” ve “Palavra”
şarkıları ile yaptıkları düetle unutmaz anlar yaşatırken, Motive ile “Bir Günah Gibi” şarkısında yaptığı düetle Ajda Pekkan rap performansı ile göz doldurdu.

Süperstar Ajda Pekkan en sevilen
şarkılarından “Uykusuz Her Gece” yi Dolapdere Big Gang ile alışılagelmişin dışında farklı bir tarzda söyledi.

“A
ğlama Anne” ve “Sivas’ın Yollarına” türküleri ile usta sanatçı Selda Bağcan ile düet yapan Süperstar, gecenin yıldızlar geçidini sonlardı. Gece boyunca bitmeyen enerjisiyle Süperstar Ajda Pekkan, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Tüm Haberler