ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1844
Şu an 12 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Haberler


Eray Şahin yepyeni şarkısı "Boş Yanın"ı Süper Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. 20.09.2022


Güçlü sesi ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Eray Şahin, 2019 yılından bu yana yayınladığı "Dönsek Başa" ve "Gittiğimden Beri" şarkılarının ardından, bu kez ilk defa söz ve müziği kendisine ait bir şarkıyla dinleyici ile buluştu. Şarkının düzenlemesi, mix ve mastering'i daha önceki iki single'da beraber çalışğı Emrah Demirtürk tarafından yapıldı. Şarkının video klibi de şarkının enerjik ruhuna uygun olarak Utku Çılgın tarafından çekildi. 

Eray
Şahin: "İlk defa kendi bestelediğim bir şarkıyı dinleyiciye sunmanın heyecanını yaşıyorum. Dilerim herkes bunu kendi iç sesiymişçesine benimser ve benimle söyler" dedi.

Eray
Şahin Hakkında

Eray
Şahin, İstanbul'da doğdu. İlköğrenimini tamamladıktan sonra Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi'ni bitirdi. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Bölümü'nden mezun oldu.

Ortaokulda babasının hediye etti
ği klasik gitar ile müzik yolculuğuna çıkan şarkıcı, lise yıllarında yükselen heavy metal akımı ve çevresindeki arkadaşlarının da müziğe ilgi duymaları birlikte kurdukları rock grubunda bas gitar çalmaya ve vokal yapmaya başladı.

Kırgız Opera sanatçısı, vokal koçu Erlan Zhandarbay ile çalı
şmalarına ara vermeden devam Eray Türkçe şarkıların yanı sıra, İngilizce, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca ve Fransızca şarkılar da söylüyor.

Eray
Şahin, yaz boyu sürecek elektronik ve akustik iki ayrı set-up ile konserler için repertuar ve YouTube için hazırladığı akustik cover çalışmalarına devam ediyor.

2019 yılından bu yana yayınladı
ğı "Dönsek Başa" ve "Gittiğimden Beri" teklileri ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Eray Şahin'in yepyeni şarkısı "Boş Yanın" Süper Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Tüm Haberler