ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 3 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Barbaros

Yıllardır yaptığı sahne performanslarıyla kendisine büyük bir hayran kitlesi edinen Barbaros’un çıkışı merakla beklenen ve kendi adını taşıyan albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı .

Geçtiğimiz aylarda sözü ve bestesi Şehrazat imzalı “6.His” şarkısıyla müzikseverlere merhaba diyen Barbaros, albümü müzik marketlerdeki yerini almadan hemen önce “Olur Ya” adlı parçası ve sonbaharın bu ilk günlerinde insanların içini ısıtacak video klibi ile müzikseverlerin karşısına birbirinden özel sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor.

Süpervizorlüğünü Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran Zeynep Talu’nun üstlendiği 10 şarkıdan oluşan albümde; yaptıkları işlerle müzik sektörüne imzasını atmış birbirinden ünlü isimler yer alıyor: Şehrazat, Zeynep Talu, Onur Mete, Fikret Şeneş gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı albümde düzenlemeler Mustafa Ceceli, Volga Tamöz ve Aykut Gürel imzası taşıyor. Ciwan Haco’nun da bir bestesinin bulunduğu albümde Patrica Carli’nin unutulmaz eseri Pardonne Moi’nin Fransızca versiyonun yanı sıra Türkçe versiyonu ve DJ Suat Ateşdağlı imzalı “Benden Olsun” şarkısının remix’i albümün sürprizleri olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

YILLAR SONRA İLK DEFA ÇİĞDEM TALU SÖZLERİ KULLANILDI...

Albümün en büyük sürprizlerinden birisi ise yıllar önce kaybettiğimiz Çiğdem Talu’nun ölümünden sonra ilk defa bir şarkı sözünün kullanılması oldu. “Değiştim” adlı şarkı sözleri Şehrazat’ın bestesi ile albümdeki yerini aldı.

Klibi İzlemek İçin tıklayın

Tüm Albümler