ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 2 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


12 Masters The Essential Mixes

Sony Music Ekim ayında müzikseverleri “Essential Mixes” isimli yepyeni bir albüm serisiyle buluşturuyor!  Pop müziğin en önemli isimlerinin klasikleşen ve her biri hit olmuş şarkılarının geçmişte yayınlanan remiksleri ve daha önce yayınlanmamış yepyeni remiksleri tüm müzikseverler ve dans tutkunları için 12” Essential Mixes albümlerinde!

Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan serinin ilk albümleri günümüzün pop idolleri Justin Timberlake, Kylie Minouge ve Avril Lavigne’den gelecek. Benzeri görülmemiş bu albümlerde DJ Tiesto, Basement Jaxx, Justice, Felix Da Housekat, Dirty Vegas ve Junkie XL gibi elektronik müziğin önde gelen isimlerinin remiksleri dikkat çekiyor!

“Justin Timberlake: Essential Mixes” albümünde; Justin Timberlake’in 2007 hiti “LoveStoned / I Think She Knows” şarkısının iki farklı remiksi yer alıyor. Albümdeki remikslerden ilki dünyaca ünlü DJ Tiesto ve diğeri ise indie remiks ustaları Justice imzası taşırken, diğer taraftan albümde house müziğin öncü isimlerinden Basement Jaxx’in “Like I Love You” remiksi dikkat çekiyor. Albümde ayrıca remiksleri ile “Sexy Back”, “Cry Me A River”, “What Goes Around ... Comes Around”, “My Love” gibi vazgeçilmez Justin Timberlake hitleri de remiksleri ile müzikseverleri bekliyor.

Sony Music etiketiyle yayınlanan seriden pop müziğin en önemli kadın vokallerinden biri olan Kylie Minogue’un enfes pop müzik stilini ortaya koyan “Kylie: Essential Mixes” albümünde house müziğinin en önemli DJ’lerinden Felix Da Housekat remiksi ile “Where Is The Feeling” şarkısı dikkat çekerken albümde ayrıca remiksleri ile “Confide In Me”, Breathe, Did It Again ve Too Far gibi Kylie Minougue şarkıları müzikseverleri bekliyor.

Seriden yayınlanan son albüm ise hit şarkı denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan pop yıldızı Avril Lavigne’in albümü! Albümde her biri gençlerin vazgeçilmezlerinden olan ‘Sk8er Boi’, ‘Girlfirend’ ve ‘When You’re Gone’ gibi Avril Lavigne şarkıları yer alıyor! Avril hayranlarının ve pop müzik tutkunlarının kaçırmaması gereken bu albümde Girlfriend şarkısı Junkie XL remiksi ile 6 şarkı ise akustik versiyonları ile yer alıyor.

Arşivinize benzeri bulunmayacak remiks albümleri eklemek ve yakın pop tarihini yeni nesillere aktarmak için bu albümler için geri sayım başladı. Ekim ayında Sony Music etiketiyle tüm müzik marketlerde!

KYLIE MINOGUE
Cat No: 88697751532
Barcode No: 886977515323

1. Confide In Me
(Phillip Damien Mix)
2. Put Yourself In My Place
(Driza-Bone Mix)
3. Where Is The Feeling
(Felix Da Housekat Klubb Feelin Mix)
4. Did It Again
(Trouser Enthusiasts' Goddess Of Contortion Mix)
5. Some Kind Of Bliss
(Quivver Mix)
6. Breathe
(Sash! Club Mix)
7. Too Far
(Brothers In Rhythm Mix)
8. Confide In Me
(Justin Warfield Mix)
9. Breathe
(TNT’s Club Mix)

 

Tüm Albümler