ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 3 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


THE AVETT BROTHERS “I and Love and You”

THE AVETT BROTHERS’IN ÇOK SES GETİREN ALBÜMÜ
ŞİMDİ MÜZIK MARKETLERDE!

Amerikalı Rock grubu The Avett Brothers’ın Grammy ödüllü yapımcı Rick Rubin ile birlikte Malibu’da kaydedilen “I and Love and You” adını taşıyan albümü Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde. Uzun yıllar süren konserlerin ve edinilen canlı performans deneyimlerinin sonucu kaydedilen ve de rock, folk, pop ve county türlerini harmanlayan albümde 13 şarkı bulunuyor.

The Avett Brothers’ın kendine özgü farklı müzik tarzı ve yoğun konser turneleri, grubun kendi sağdık ve fanatik hayran kitlesinin oluşmasını sağladı.  The Avett Brothers ayrıca 2007 AMA’da “Yılın Grubu” ve “Yılın En İyi Çıkış Yapan Grubu” ödüllerini kazanmış ve ünlü Rolling Stone Dergisi tarafından ise “2009’un Takip Edilmesi Gereken Grupları” arasında yer almıştı.

“The Dave Matthews Band” ile birlikte turneye çıkan ve sadece 2009 yılında New Orleans Jazz & Heritage Festivali, Newport Folk Festival, Lands Festivali, Britt Festival, Austin City Limits Festivali gibi birçok festivalde canlı konserler veren ve performansları ile de beğeni toplayan grup, 2009 turnesinde hem daha önce kaydettikleri hem de yeni albümleri “I and Love and You”dan şarkılar çalmış ve dinleyenlerden tam not almıştı.

Şimdiye dek kulaktan kulağa yayılarak ünlenen bu grubun hikâyesini, “I and Love and You” albümü ile bir de kendiniz dinleyin
http://www.theavettbrothers.com
http://www.facebook.com/theavettbrothers
http://www.myspace.com/theavettbrothers

Tüm Albümler