ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 3 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


GAROU "GENTLEMAN CAMBRIOLEUR"

GAROU

"GENTLEMAN CAMBRIOLEUR"

Albümleri milyonlar satan ve  “Notre Dame De Paris”deki unutulmaz “Belle” şarkısı yorumuyla tüm dünyanın hayran olduğu bir isim haline gelen Kanadalı Fransız beyefendisi Garou, 5 stüdyo albümü “GENTLEMAN CAMBRIOLEUR" ile karşımızda!

Sanatçının içten bir albüm olarak tanımladığı albümü “Gentleman Cambrioleur” adını yani “centilmen hırsız” ismini, albümde yer alan şarkılardan alıyor. Çünkü albümün içeriği, her biri çok değerli müzisyenlerin en bilinen ve en sevilen şarkılarından seçilerek oluşturulmuş. Garou zarafeti ve asaleti, albümünde seçtiği ya da kendi değimiyle “çaldığı” bu şarkılarla anlatıyor bize…

Garou’nun bu yepyeni albümünde Genteman Cambrioleur’de; Leonard Cohen’den Everybody Knows”, Madonna’dan “Sorry”, U2’dan “New Year's Day”, Rod Stewart’tan “Da Ya Think I'm Sexy?", Arianne Moffatt’dan “Je veux tout” (I Want Everything), Serge Gainsbourg’dan “Les Dessous Chics” (Chic Lingerie), Rita Mitsouko’dan “C'est comme ça” (That’s How It Is), Charles Aznavour’dan “A ma fille” ve Joe Dassin’in sevilen şarkısı “Aux Champs Elysées” gibi sevilen şarkıların yeniden yorumladı.

Albümün prodüktörlüğünü ise Zazie, MC Solaar ve Julien Doré gibi isimlerle birlikte çalışmış yetenekli müzik adamı Philippe Paradis üsteleniyor.

Son olarak 2008 yılında ilk İngilizce albümü “Piece of My Soul”u yayınlayan Garou’nun bu albümde yer alan Stand Up ve Burning şarkıları büyük beğeni toplamıştı. Sanatçının yepyeni albümü Gentleman Cambrioleur şimdi müzik marketlerde!

İçerik

1. Gentleman Cambrioleur (Gentleman Burglar)
2. I Love Paris
3. Les Dessous Chics (Chic Lingerie)
4. Sorry
5. New Year's Day
6. Aux Champs Elysées
7. Da Ya Think I'm Sexy
8. Aimer D'Amour(Loving With Love)
9. C'est Comme ça (That’s How It is)
10. Je Veux Tout (I Want Everything)
11. A Ma Fille (To My Daughter)
12. Sound of Silence


http://www.garouonline.com

 

Tüm Albümler