ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 18     Sayı: 1853
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
Müzik ON OFF

Günün Mesajları


♪ 18. yılımız kutlu olsun
Mavi Nota - 24.11.2022


♪ Biliyorum Cüneyt bey, yazımda da böyle bir şey demedim zaten.
editör - 20.11.2022


♪ sayın müfit bey bilgilerinizi kontrol edi 6440 sayılı cso kurulrş kanununda 4 b diye bir tanım yoktur
CÜNEYT BALKIZ - 15.11.2022


♪ Sayın Cüneyt Balkız, yazımda öncelikle bütün 4B’li sanatçıların kadroya alınmaları hususunu önemle belirtirken, bundan sonra orkestraları 6940 sayılı CSO kanunu kapsamında, DOB ve DT’de kendi kuruluş yasasına, diğer toplulukların da kendi yönetmeliklerine göre alımların gerçekleştirilmesi konusuna da önemle dikkat çektim!
editör - 13.11.2022


♪ 4bliler kadro bekliyor başlıklı yazınızda sanki 4 bliler devre dışı bırakılmış gibi izlenim doğuyor obür kamu kurulrşlarında olduğu gibi kayıtsız şartsız kadroya geçecekler yıllardır sanat kurumlarımızı sırtlayan bu sanatçılarımıza sınav istemek yapılacak en büyük kötülüktür bilginize
CÜNEYT BALKIZ - 12.11.2022


♪ Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Vefatının 84. Yıldönümünde Saygı ve Özlemle Anıyoruz!
Mavi Nota - 10.11.2022


♪ Almanya’da yaşayan bir müzisyen olarak, Mavi Nota’yı çok uzun süredir takip ediyorum. Beni hiç yanıltmadı. Özgürce doğru konulara değindiği, bilimsel yayıncılık anlayışı ile objektif habercilik yaptığı için kutluyorum. Böyle yayınların ülkemizde artması dileğiyle saygılarımı sunuyorum.
Ayşe Ersan Schütze - 08.11.2022


♪ Büyük Usta Timur Selçuk'u vefatının 2. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 06.11.2022


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Leona Lewis - Glassheart

3 kez Grammy’e aday olan ve İngiltere’deki en başarılı çıkışlardan birini yapan

Leona Lewis, 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile karşımızda.

 

                Etkileyici vokaliyle dikkat çeken Leona Lewis, The X Factor yarışmasının birincisi olduktan sonra yayınlandığı "Bleeding Love" şarkısı ile rekor sayıda single satmış ve 2008 yılının en başarılı isimlerinden biri olmuştu. İlk albümünden günümüze birçok başarılı çalışmaya imza atan Leona Lewis şimdi 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile müzik severlerin karşısına geçiyor.

 

                 “Glassheat”; Londra, Denver ve Los Angeles’da geçen 2 yıllık süreçte özenle hazırlandı ve Leona Lewis bu albüm için ünlü prodüktör Fraser T Smith ile bir araya geldi. Sanatçı ilk kez 10 yıl öncesinde, yani dünyaca ünlü bir yıldız olmadan önce, demo kayıtlar yaptığı dönemde Fraser T Smith ile tanışmıştı. Leona Lewis şimdiyse başarılı 10 yılın ardından, Fraser’ın karşısına bu kez dünyaca ünlü bir yıldız olarak yeninden geçiyor. Albüm için ortak bakış açısı ve tutkuyla hareket eden ikili, Leona Lewis’in diğer albümleri “Spirit” ve “Echo”nın başarısını devam ettirmeyi amaçlıyor.

 

                Etkileyici giriş parçası “Trouble” ardından “Fireflies”, “Come Alive”, “‘Shake You Up” ve “Un Love Me” albümde öne çıkan parçalar.”Fingerprint” ve “When It Hurts” ise Leona Lewis’in harika vokal yeteneğini gözler önüne seriyor. 12 şarkının yer aldığı albümde ayrıca bonus şarkı olarak “Trouble” şarkısının Childish Gambino eşliğindeki versiyonu da bulunuyor.

 

                Duyguların önce çıktığı bir albüm olarak dikkat çeken Glassheart, Leona Lewis’in duygularını tüm içtenliğiyle yansıtan samimi bir albüm. Leona Lewis’in Glassheart albümü şimdi Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Tüm Albümler