ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1820
Şu an 11 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Leona Lewis - Glassheart

3 kez Grammy’e aday olan ve İngiltere’deki en başarılı çıkışlardan birini yapan

Leona Lewis, 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile karşımızda.

 

                Etkileyici vokaliyle dikkat çeken Leona Lewis, The X Factor yarışmasının birincisi olduktan sonra yayınlandığı "Bleeding Love" şarkısı ile rekor sayıda single satmış ve 2008 yılının en başarılı isimlerinden biri olmuştu. İlk albümünden günümüze birçok başarılı çalışmaya imza atan Leona Lewis şimdi 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile müzik severlerin karşısına geçiyor.

 

                 “Glassheat”; Londra, Denver ve Los Angeles’da geçen 2 yıllık süreçte özenle hazırlandı ve Leona Lewis bu albüm için ünlü prodüktör Fraser T Smith ile bir araya geldi. Sanatçı ilk kez 10 yıl öncesinde, yani dünyaca ünlü bir yıldız olmadan önce, demo kayıtlar yaptığı dönemde Fraser T Smith ile tanışmıştı. Leona Lewis şimdiyse başarılı 10 yılın ardından, Fraser’ın karşısına bu kez dünyaca ünlü bir yıldız olarak yeninden geçiyor. Albüm için ortak bakış açısı ve tutkuyla hareket eden ikili, Leona Lewis’in diğer albümleri “Spirit” ve “Echo”nın başarısını devam ettirmeyi amaçlıyor.

 

                Etkileyici giriş parçası “Trouble” ardından “Fireflies”, “Come Alive”, “‘Shake You Up” ve “Un Love Me” albümde öne çıkan parçalar.”Fingerprint” ve “When It Hurts” ise Leona Lewis’in harika vokal yeteneğini gözler önüne seriyor. 12 şarkının yer aldığı albümde ayrıca bonus şarkı olarak “Trouble” şarkısının Childish Gambino eşliğindeki versiyonu da bulunuyor.

 

                Duyguların önce çıktığı bir albüm olarak dikkat çeken Glassheart, Leona Lewis’in duygularını tüm içtenliğiyle yansıtan samimi bir albüm. Leona Lewis’in Glassheart albümü şimdi Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Tüm Albümler