ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 18     Sayı: 1860
Şu an 7 müzisyen gazete okuyor
Müzik ON OFF

Günün Mesajları


♪ 30 yıl sonra karşılaşmak çok güzel Kurtuluş, teveccüh etmişsin çok teşekkür ederim. Nerelerdesin? Bilgi verirsen sevinirim, selamlar, sevgiler.
M.Semih Baylan - 08.01.2023


♪ Değerli Müfit hocama en içten sevgi saygılarımı iletin lütfen .Üniversite yıllarımda özel radyo yayıncılığı yaptım.1994 yılında derginin bu daldaki ödülüne layık görülmüştüm evde yıllar sonra plaketi buldum hadi bir internetten arayayım dediğimde ikinci büyük şoku yaşadım 1994 de verdiği ödülü değerli hocam arşivinde fotoğraf larımız ile yayınlamaya devam ediyor.ne büyük bir emek emeği geçen herkese en derin saygılarımı sunarım.Ne olur hocamın ellerinden benim için öpün.
Kurtuluş Çelebi - 07.01.2023


♪ 18. yılımız kutlu olsun
Mavi Nota - 24.11.2022


♪ Biliyorum Cüneyt bey, yazımda da böyle bir şey demedim zaten.
editör - 20.11.2022


♪ sayın müfit bey bilgilerinizi kontrol edi 6440 sayılı cso kurulrş kanununda 4 b diye bir tanım yoktur
CÜNEYT BALKIZ - 15.11.2022


♪ Sayın Cüneyt Balkız, yazımda öncelikle bütün 4B’li sanatçıların kadroya alınmaları hususunu önemle belirtirken, bundan sonra orkestraları 6940 sayılı CSO kanunu kapsamında, DOB ve DT’de kendi kuruluş yasasına, diğer toplulukların da kendi yönetmeliklerine göre alımların gerçekleştirilmesi konusuna da önemle dikkat çektim!
editör - 13.11.2022


♪ 4bliler kadro bekliyor başlıklı yazınızda sanki 4 bliler devre dışı bırakılmış gibi izlenim doğuyor obür kamu kurulrşlarında olduğu gibi kayıtsız şartsız kadroya geçecekler yıllardır sanat kurumlarımızı sırtlayan bu sanatçılarımıza sınav istemek yapılacak en büyük kötülüktür bilginize
CÜNEYT BALKIZ - 12.11.2022


♪ Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Vefatının 84. Yıldönümünde Saygı ve Özlemle Anıyoruz!
Mavi Nota - 10.11.2022


♪ Almanya’da yaşayan bir müzisyen olarak, Mavi Nota’yı çok uzun süredir takip ediyorum. Beni hiç yanıltmadı. Özgürce doğru konulara değindiği, bilimsel yayıncılık anlayışı ile objektif habercilik yaptığı için kutluyorum. Böyle yayınların ülkemizde artması dileğiyle saygılarımı sunuyorum.
Ayşe Ersan Schütze - 08.11.2022


♪ Büyük Usta Timur Selçuk'u vefatının 2. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 06.11.2022


Tüm Mesajlar

Anket


DOB, DT ve GSGM'de 4B kadrosunda çalışanların 4A kadrosuna alınmaları için;

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Alicia Keys – Girl On Fire

Güçlü ve etkileyici vokaliyle günümüzün en başarılı yıldızlarından biri olan

Alicia Keys’in yeni albümü “Girl On Fire” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Alicia Keys 5. stüdyo albümü “Girl On Fire”da önceki albümlerinde olduğu gibi Grammy ödüllü prodüktör Krucial ile çalıştı. Dünyaca ünlü pop yıldızı ayrıca bu albümde, Grammy ödüllü Babyface, daha önce Beyoncé, Drake ve Bruno Mars gibi sanatçılarla çalışmış Jeff Bhasaker ve İngiltere’nin öne çıkan genç sanatçılarından Emeli Sandé ve Jamie XX ile bir araya geldi.

 

Alicia Keys’in “Girl on Fire” albümünde, albüme adını veren Nicki Minaj düeti “Girl On Fire”, sanatçıya Maxwell’in eşlik ettiği “Fire We Make” ile “Brand New Me” ve “Not Even The King” öne çıkan şarkılar arasında.

 

İnternet sitesinde yazdığı yazıyla hayranlarıyla paylaşan Alicia Keys, yeni albümüne dair duygularını şöyle özetliyor: “Dinlediğinizde siz de fark edeceksiniz; yeni “ben”le tanışacaksınız. Bu albüme her şeyimi verdim: Enerjimi, ruhumu, içtenliğimi ve kalbimi… “Girl on Fire” ile sizi etkilemek ve şaşırtmak istiyorum! “Girl on Fire” kötü enerjiyi hayatınızdan uzaklaştırmanızı ve kontrolü ele alıp nasıl yaşamak istediğinize karar vermenizi sağlayacak; yeni başlangıçlara dair bir albüm. Kendini keşfetmek ve içindeki potansiyeli hissetmek, insana büyük bir güç veren birşey. Bir şarkıda, bir dizede zaten şöyle diyorum: “Hiçbir zaman mükemmel olamayacağım ancak en azından biliyorum ki ben güçlüyüm!

 

Şarkıcılık ve söz yazarlığındaki başarısıyla sayısız hit şarkıya imza atan Alicia Keys yirmili yaşlarına sığdırdığı 4 stüdyo albümü ile 14 Grammy ödülü kazandı. Dünya çapında verdiği konserleri ile de tüm dünyadaki müzikseverlerin beğenisini kazanan Alicia Keys’in 5. stüdyo albümü “Girl on Fire” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

 

Alicia Keys – Girl On Fire

De Novo Adagio (Intro)

Brand New Me

When It's All Over

Listen To Your Heart

New Day

Girl On Fire (featuring Nicki Minaj)

The Big Beat

Fire We Make (duet with Maxwell)

Tears Always Win

Not Even The King

That's When I Knew

Limitedless

One Thing

 

https://itunes.apple.com/tr/album/girl-on-fire/id572471967?l=tr

Tüm Albümler