ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 1 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Alicia Keys – Girl On Fire

Güçlü ve etkileyici vokaliyle günümüzün en başarılı yıldızlarından biri olan

Alicia Keys’in yeni albümü “Girl On Fire” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Alicia Keys 5. stüdyo albümü “Girl On Fire”da önceki albümlerinde olduğu gibi Grammy ödüllü prodüktör Krucial ile çalıştı. Dünyaca ünlü pop yıldızı ayrıca bu albümde, Grammy ödüllü Babyface, daha önce Beyoncé, Drake ve Bruno Mars gibi sanatçılarla çalışmış Jeff Bhasaker ve İngiltere’nin öne çıkan genç sanatçılarından Emeli Sandé ve Jamie XX ile bir araya geldi.

 

Alicia Keys’in “Girl on Fire” albümünde, albüme adını veren Nicki Minaj düeti “Girl On Fire”, sanatçıya Maxwell’in eşlik ettiği “Fire We Make” ile “Brand New Me” ve “Not Even The King” öne çıkan şarkılar arasında.

 

İnternet sitesinde yazdığı yazıyla hayranlarıyla paylaşan Alicia Keys, yeni albümüne dair duygularını şöyle özetliyor: “Dinlediğinizde siz de fark edeceksiniz; yeni “ben”le tanışacaksınız. Bu albüme her şeyimi verdim: Enerjimi, ruhumu, içtenliğimi ve kalbimi… “Girl on Fire” ile sizi etkilemek ve şaşırtmak istiyorum! “Girl on Fire” kötü enerjiyi hayatınızdan uzaklaştırmanızı ve kontrolü ele alıp nasıl yaşamak istediğinize karar vermenizi sağlayacak; yeni başlangıçlara dair bir albüm. Kendini keşfetmek ve içindeki potansiyeli hissetmek, insana büyük bir güç veren birşey. Bir şarkıda, bir dizede zaten şöyle diyorum: “Hiçbir zaman mükemmel olamayacağım ancak en azından biliyorum ki ben güçlüyüm!

 

Şarkıcılık ve söz yazarlığındaki başarısıyla sayısız hit şarkıya imza atan Alicia Keys yirmili yaşlarına sığdırdığı 4 stüdyo albümü ile 14 Grammy ödülü kazandı. Dünya çapında verdiği konserleri ile de tüm dünyadaki müzikseverlerin beğenisini kazanan Alicia Keys’in 5. stüdyo albümü “Girl on Fire” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

 

Alicia Keys – Girl On Fire

De Novo Adagio (Intro)

Brand New Me

When It's All Over

Listen To Your Heart

New Day

Girl On Fire (featuring Nicki Minaj)

The Big Beat

Fire We Make (duet with Maxwell)

Tears Always Win

Not Even The King

That's When I Knew

Limitedless

One Thing

 

https://itunes.apple.com/tr/album/girl-on-fire/id572471967?l=tr

Tüm Albümler