ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 18     Sayı: 1860
Şu an 3 müzisyen gazete okuyor
Müzik ON OFF

Günün Mesajları


♪ 30 yıl sonra karşılaşmak çok güzel Kurtuluş, teveccüh etmişsin çok teşekkür ederim. Nerelerdesin? Bilgi verirsen sevinirim, selamlar, sevgiler.
M.Semih Baylan - 08.01.2023


♪ Değerli Müfit hocama en içten sevgi saygılarımı iletin lütfen .Üniversite yıllarımda özel radyo yayıncılığı yaptım.1994 yılında derginin bu daldaki ödülüne layık görülmüştüm evde yıllar sonra plaketi buldum hadi bir internetten arayayım dediğimde ikinci büyük şoku yaşadım 1994 de verdiği ödülü değerli hocam arşivinde fotoğraf larımız ile yayınlamaya devam ediyor.ne büyük bir emek emeği geçen herkese en derin saygılarımı sunarım.Ne olur hocamın ellerinden benim için öpün.
Kurtuluş Çelebi - 07.01.2023


♪ 18. yılımız kutlu olsun
Mavi Nota - 24.11.2022


♪ Biliyorum Cüneyt bey, yazımda da böyle bir şey demedim zaten.
editör - 20.11.2022


♪ sayın müfit bey bilgilerinizi kontrol edi 6440 sayılı cso kurulrş kanununda 4 b diye bir tanım yoktur
CÜNEYT BALKIZ - 15.11.2022


♪ Sayın Cüneyt Balkız, yazımda öncelikle bütün 4B’li sanatçıların kadroya alınmaları hususunu önemle belirtirken, bundan sonra orkestraları 6940 sayılı CSO kanunu kapsamında, DOB ve DT’de kendi kuruluş yasasına, diğer toplulukların da kendi yönetmeliklerine göre alımların gerçekleştirilmesi konusuna da önemle dikkat çektim!
editör - 13.11.2022


♪ 4bliler kadro bekliyor başlıklı yazınızda sanki 4 bliler devre dışı bırakılmış gibi izlenim doğuyor obür kamu kurulrşlarında olduğu gibi kayıtsız şartsız kadroya geçecekler yıllardır sanat kurumlarımızı sırtlayan bu sanatçılarımıza sınav istemek yapılacak en büyük kötülüktür bilginize
CÜNEYT BALKIZ - 12.11.2022


♪ Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Vefatının 84. Yıldönümünde Saygı ve Özlemle Anıyoruz!
Mavi Nota - 10.11.2022


♪ Almanya’da yaşayan bir müzisyen olarak, Mavi Nota’yı çok uzun süredir takip ediyorum. Beni hiç yanıltmadı. Özgürce doğru konulara değindiği, bilimsel yayıncılık anlayışı ile objektif habercilik yaptığı için kutluyorum. Böyle yayınların ülkemizde artması dileğiyle saygılarımı sunuyorum.
Ayşe Ersan Schütze - 08.11.2022


♪ Büyük Usta Timur Selçuk'u vefatının 2. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 06.11.2022


Tüm Mesajlar

Anket


DOB, DT ve GSGM'de 4B kadrosunda çalışanların 4A kadrosuna alınmaları için;

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


Susan Boyle - Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage”

Bir gecede yakaladığı başarı ile tüm dünyanın tanıdığı bir isim olan ve albümleri milyonlarca satan Susan Boyle, şimdi Sony Music etiketiyle yayınlanan dördüncü stüdyo albümü “Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage” ile karşımızda!

 

Prodüktörlüğü daha önce Kylie Minogue, U2, Westlife ve One Direction ile de çalışmış olan Biff Stannard’ın üstlendiği ve kayıtları Glasgow ile Londra’daki stüdyolarda gerçekleştirilen “Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage” albümünde; Susan Boyle’un “Send in the Clowns”, “Bring Him Home” ve “Somewhere Over The Rainbow” gibi sevilen şarkılara getirdiği özgün yorumlar dikkat çekiyor.

 

Donny Osmond ve Michael Crawford gibi iki efsanevi isim ile düet gerçekleştiren Susan Boyle, dördüncü stüdyo albümü “Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage” ile yine müzikseverlerin çok beğeneceği bir albüme imza atıyor.

 

# # # # #

 

2009 yılında “Britain’s Got Talent” yarışmasında “Sefiller”den “I Dreamed A Dream” şarkısı ile milyonlarca insanı büyüleyen ve daha sonra albümleri 18 milyonu aşan bir satış başarısı yakalayan Susan Boyle dördüncü stüdyo albümü “Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage” ile tekrar müzikseverler ile buluşuyor.

 

 

Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage

 

 

1. Somewhere Over The Rainbow

2. The Winner Takes It All

3. Send In The Clowns

4. The Music Of The Night featuring Michael Crawford

5. Bring Him Home

6. Memory

7. As Long As He Needs Me

8. All I Ask Of You featuring Donny Osmond

9. Out Here On My Own

10. You’ll Never Walk Alone

11. This Is The Moment featuring Donny Osmond


https://itunes.apple.com/tr/album/standing-ovation-greatest/id569171067

 

Tüm Albümler