ISSN: 1301 - 3971
Yıl: 17     Sayı: 1836
Şu an 2 müzisyen gazete okuyor

Günün Mesajları


♪ Tüm Mavi Nota dostlarının ve ülkemizin Şeker Bayramını en içten dileklerle kutlar esenlikler dileriz!
editör - 02.05.2022


♪ 8 Mart"ı kadın goygoyculuğuna çevirmeden, mana ve ehemmiyetinin taşıdığı öz yapıdan koparmadan kutlanması dileğiyle, 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun
Mavi Nota - 08.03.2022


♪ Okurlarımızın ilgisine çok teşekkür ederiz!
Mavi Nota - 03.03.2022


♪ Mobildeyiz! Cep telefonu, tablet ve diğer mobil araçlarda bir tık uzağınızdayız!
editör - 17.01.2022


♪ 17. yaşımız kutlu olsun!
editör - 24.11.2021


♪ 20. yüzyılın en önemli birkaç sopranosundan birisi olarak görülen TC Devlet Sanatçısı Diva Leyla Gencer'in 93. doğum yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Mavi Nota - 10.10.2021


♪ Gazetemizin öğretmeni, eski danışma kurulu üyemiz, besteci ve akademisyen, hocaların hocası Sefai Acay'ı vefatının 5. yılında saygı ve özlemle anıyoruz!
Mavi Nota - 20.09.2021


♪ Mavi Nota şahane...
Can Çeliker - 18.08.2021


♪ Değerli dostumuz Keman sanatçısı Tuğrul Göğüş’ün beklenmedik anda vefatı bizleri derin bir üzüntüye sevketmiştir. Değerli arkadaşımıza Tanrıdan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Mavi Nota - 09.08.2021


♪ Harika bir kaynak, düşünüp, oluşturup, yaşatanlara minnet ve saygılar
oya kerimoğlu - 03.08.2021


Tüm Mesajlar

Anket


Klasik Batı Müziği dinler misiniz?

Sonuçları Gör

Geçmişteki Anketler

Tavsiye Et
Tavsiye etmek için sisteme girmeniz gerekmektedir.

Destekleyenlerimiz


 

Yeni Albümler


The Script - “#3”

İrlandalı rock grubu The Script’in “#3” adlı yeni albümü, grubun her zamanki çizgisinde sözleriyle dikkat çekerken albüm müzikal olarak daha pozitif ve yüksek tempolu şarkılardan oluşuyor. Danny O’Donoghue, Mark Sheehan ve Glen Power ile The Script yeni albümünün kayıtlarını Londra’daki Sphere Stüdyoları’nda gerçekleştirdi. Albümün prodüktörlüğünü ise grup üyeleri Danny ve Mark’ın yanı sıra İrlandalı prodüktör Jimbo Barry üstlendi.

 

 

 

The Script  yeni albümünün en iddialı şarkılarından “Hall of Fame”de Will.i.am ile bir araya geldi! Hall of Fame’in mikslerini ise daha önce Oasis ve Coldplay gibi gruplarla da yaptığı çalışmalardan tanınan Mark “Spike” Stent üstlendi.

 

 

 

Paul McCartney, U2, Take That, Tinie Tempah gibi isimlerle de sahneyi paylaşmış olan ve Brit Müzik Ödülleri’de iki adaylığı bulunan The Script’in Youtube’da 100 milyonluk izlenme rakamı, Twitter’da 1,5 milyon ve Facebook’taki 4 milyona yaklaşan takipçi sayısı bulunuyor!

 

 

 

The Script 2008’da listelerin zirvesine yerleşen aynı adlı ilk albümlerinin ardından 2010 yılındaki “Science and Faith” albümüyle çift platin plak kazandı ve albümün tüm dünyada 4 milyon plağı satıldı. The Script, yeni albümleriyle de başarılarını devam ettireceğe benziyor!

 

 

 

“The Script - #3” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

 

 

 

The Script - #3

 

Good Ol' Days

 

Six Degrees Of Separation

 

Hall of Fame

 

If You Could See Me Now

 

Glowing

 

Give the Love Around

 

Broken Arrow

 

Kaleidoscope

 

No Words

 

Millionaires

Tüm Albümler