Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 14 müzisyen gazete okuyor
 
 
Portre
 
  Vincenz Balzani

Alberto Mozatti ile piyano çalışmalarını sürdürdüğü Milano’daki Verdi Konservatuvarı’ndan onur derecesi ile mezun olmuştur. 14 yaşında La Spezia (E.N.A.L.) ve “Förster-Ricordi” piyano yarışmalarını kazandı. İki yıl sonra Barselona’da “Maria Kanalları” yarışmasında “Liszt” ödülüne layık görüldü. 1971 yılında Seregno’daki “Pozzoli”, “Citta di Treviso”, Enna’daki “F.p. Neglia” ve Vercelli’daki “G.B. Viotti” gibi ünlü yarışmalarda birincilik ödülü aldı. Solist olarak İtalyan Festivalleri ve Tiyatroları (La Scala, San Carlo, Petruzzelli, Turin’deki Regio, Roma’daki Olimpico,Turin’deki Bergamo ve Brescia) dahil, dünya çapında bir çok yerde konserler vermiştir. Sanatçının birçok televizyon ve radyo kayıtları bulunmaktadır.

Çok yakın zamanda Verdi Konservatuvarı’nda Prof. Ünvanını alan sanatçı, 1973 yılından bu yana müzik akademilerinde piyano e
ğitmenliği yapmaktadır.

Yurtdı
şı ve İtalya’da olmak üzere birçok yerde masterclass ve kurslar vermektedir ve “Valsesla Musica”, “Monterosa-KAWAI” ve “Citta di Cantu” yarışmalarında sanat yönetmenliği ve Sanat Komitesi Üyeliği yapmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020