Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 33 müzisyen gazete okuyor
 
 
Portre
 
  İmran Türkoğlu

Makedonya’ dan göç etmiş  bir ailenin  kızı  olan İmran Türkoğlu   İstanbul da doğdu. Öğretmen Lisesi ni bitirdikten sonra Trakya Ünv. Restorasyon bölümüne girdi.

Müziğe olan ilgisi ilkokul yıllarında  şarkı söyleyerek başladı. Çocuk korosunda  ve solo olarak  bir çok müzik etkinliğinde yer aldı. İlk enstrumanı org oldu. Sonrasında   klasik piyano eğitimine geçti. Özel Müzik Akademisin de  şan eğitimiyle birlikte 4 yıl klasik   piyano eğitimi aldı. Piyanist Gülden Gökşen’ le  jazz ve klasik piyano çalışmalarını sürdürdü. Özel kurum  ve çocuk yuvalarındaki  müzik atölye çalışmalarında görev aldı. Eşinin de müzisyen olması ortak çalışmalarını  beraberinde getirdi.

Kökenlerinin hüzünlü,çoşkulu,renkli şarkılarını seslendirme arzusu ile Balkanlara  ait zengin bir repertuar oluşturdu. Değerli müzisyenlerle çalıştı. Çeşitli organizasyon ve  festivallerde konserler verdi.

Klarnet virtiözü Serkan Çağrı nın kurucusu  ve solisti  olduğu RUMELİ  BAND grubuna solist olarak  katıldı.
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020